FPS/TPS Oyun Önerileri

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
FPS/TPS Türünde oynayacak oyun arıyorum "kesinlikle oynamalısın" dediğiniz oyunları yazarsanız iyi olur.

Hunt: Showdown'a bakmanı öneririm, Crytek'in çıkarmış olduğu en son oyun. Her güncelleme ile oyunu geliştiriyorlar ve büyük ihtimal 2019 sonlarına doğru erken erişimden çıkacağını düşünüyorum.

Sniper: Ghost Warrior 2 ve 3 severim. Sever misiniz bilmem ama Overwatch da guzeldir. Hazir 20 Euro'ya dusmusken denemeye deger bence.

Sniper: Ghost Warrior 2 ve 3 severim. Sever misiniz bilmem ama Overwatch da guzeldir. Hazir 20 Euro'ya dusmusken denemeye deger bence.
Sniper Ghost Warrior oyunları nedense benim hiç ilgimi çekmiyor. Overwatch ta indirim olduğunu öğrendiğim iyi oldu alırım belki hoşuma giden bir oyun. Önerilerin için teşekkür ederim daha varsa alırım :D
The Witcher üçlemesi.
En yakın zamanda yüklemek istediğim bir oyun.
Tom Clancy's serisine bakmanızı öneririm.
Tom Clancy's Splinter Cell serisi ve Future Soldier ayrıca diğer oyunları da
şahsımca güzeldir.
Splinter cell black list çok hoşuma gitmemişti diğer oyunlarını da yüklemeye fırsat bulamadım hoşuma giderse denerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı