FPS ve hikayeli oyunlar için monitör önerisi

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Genellikle FPS oyunlari oynarım arada hikayeli girerim. Boyutunun biraz büyük olması, 144Hz veya fazlası olmasi önemli renk kalitesi vb. çok da kötü olmasın. Ms süresinin 1ms olmaması çok da sorun değil ancak 5IDE geçmesin.

Bu özellikler için bir bütçe belirlemedim ama en ucuzunu almak istiyorum ona göre önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin önerdiği bana da önerilen ve satın aldığım monitörü önereceğim. İsteklerinizin hepsini karşılıyor. Üstelik fiyatını 200 TL aşağı çekmişler. Ben 4800 TL' ye almıştım.

Herkesin önerdiği bana da önerilen ve satın aldığım monitörü önereceğim. İsteklerinizin hepsini karşılıyor. Üstelik fiyatını 200 TL aşağı çekmişler. Ben 4800 TL'ye almıştım.

Bende bu arkadaşın attığı monitörü öneriyorum.

Herkesin önerdiği bana da önerilen ve satın aldığım monitörü önereceğim. İsteklerinizin hepsini karşılıyor. Üstelik fiyatını 200 TL aşağı çekmişler. Ben 4800 TL' ye almıştım.

Hocam önerin için teşekkürler bu monitörü düşüneceğim. 27inchler falan ne kadardan başlıyor? Kavisli ve normal arasinda cok fark var mı?

Hocam önerin için teşekkürler bu monitörü düşüneceğim. 27inchler falan ne kadardan başlıyor? Kavisli ve normal arasinda cok fark var mı?
Kavisli kullanmadım hocam hiç deneyimim yok o konuda. Monitör inci genişledikçe kavisli daha keyifli olur diye düşünüyorum ama. 24" bir monitörde kavis ne kadar keyifli olur deneyimleyen bilir. Kavisli aldığınız zaman panel de değişiyor ama biliyorsunuzdur belki. Canlı renkler için bu monitörü aldım öneriler ışığında. Daha iyi siyahlar istiyorsanız VA panel düşünebilirsiniz.

Kavisli kullanmadım hocam hiç deneyimim yok o konuda. Monitör inci genişledikçe kavisli daha keyifli olur diye düşünüyorum ama. 24" bir monitörde kavis ne kadar keyifli olur deneyimleyen bilir. Kavisli aldığınız zaman panel de değişiyor ama biliyorsunuzdur belki. Canlı renkler için bu monitörü aldım öneriler ışığında. Daha iyi siyahlar istiyorsanız VA panel düşünebilirsiniz.
Hocam 27inch kavislinin ortalama özelliklerdeki fiyatları neler?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı