FPS yüksek ama oyun akıcı degıl

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi, ben Dead by Daylight oyununu oynuyorum ve atacagım kanalın sahıbı de benimle aynı oyunu oynuyor ve o 60Hz ekran kullanıyor, ben 144Hz. O 60FPS'e kıtlıyor, ben kıtlemıyorum ve 60 FPS'ten fazla alıyorum ancak oyun onunkı kadar akıcı degıl.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış bilgi
Şimdi, ben Dead by Daylight oyununu oynuyorum ve atacagım kanalın sahıbı de benimle aynı oyunu oynuyor ve o 60Hz ekran kullanıyor, ben 144Hz. O 60FPS'e kıtlıyor, ben kıtlemıyorum ve 60 FPS'ten fazla alıyorum ancak oyun onunkı kadar akıcı degıl.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunun akıcı olması ekranın Hz değeri belirlemez, ekran kartı ve işlemci en fazla belirler.

Artı -3 Eksi

Oyunun ana dosyalarından sağ tık, özellikler, ekran iyileştirmeleri var, onu devre dışı bırak ya da hatırlamıyorum, tam tersini yap. Tik varsa kaldır, yoksa koy. Uygula, oyunu aç. Düzelecek.

Bende de akıcılık sorunu var. Yıllardır da çözemedim. Çok rahat 144 FPS üstü gördüğüm oyunlar akıcı değil kasıyor gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı