FPS yüksek olduğu halde görüntü akıcı değil

• Konuyu başlatan mlvcz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 620

mlvcz

Decapat
Yer
Samsun
Bu sabah uyanıp bilgisayarı açtım, bilgisayarımda yüksek FPS alıyorum ama drop girer gibi sürekli donarak geliyor, sanki 20 FPS. CS:GO, Slime Rancher 2 ve bunun gibi çoğu oyunda bu sorun oluyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah uyanıp bilgisayarı açtım, bilgisayarımda yüksek FPS alıyorum ama drop girer gibi sürekli donarak geliyor, sanki 20 FPS. CS:GO, Slime Rancher 2 ve bunun gibi çoğu oyunda bu sorun oluyor. Sebebi nedir?

V-Sync açıkmı.

1680448765314.png

NVIDIA için NVIDIA denetim masasında 3D ayarlar içerisinde düşey senkronizasyon kapalı moda getirerek V-Sync kapatabilirsiniz oyun içinde V-Sync ayarı varsa onu da kapatırsanız daha iyi olur.

black-desert-png.344927

AMD için dikey yenileme hızı diye geçer.

Sürücüler yüklü mü?
Yeni format attığım için herhangi bir şey yüklemedim.

V-Sync açıkmı.

Eki Görüntüle 1724538

NVIDIA için NVIDIA denetim masasında 3D ayarlar içerisinde düşey senkronizasyon kapalı moda getirerek V-Sync kapatabilirsiniz oyun içinde V-Sync ayarı varsa onu da kapatırsanız daha iyi olur.

black-desert-png.344927

Yaptım test edeceğim şimdi.

V-Sync açıkmı.

Eki Görüntüle 1724538

black-desert-png.344927

Düzelmedi maalesef hala aynı.

Ekran kartınıza uygun sürücü indirin ve tekrar deneyin.
İndirdim sonuç aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı