FPS yüksek olsa da duraksamalar oluyor

CPasha1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşlar başlıkta belirtdiğim gibi FPS değerlerim 100+ oluyor yüksek grafiklerde ama her beş on saniyeden bir ekranda bir anlık takılma oluyur ama bu sırada FPS düşüşü olmuyur sadece ekran donma oluyor. Ne olur yardımcı olun ne yaptıysam düzeltemedim. Ekran kartını DDU ile tam silip yeniden kuruyorum düzeliyor üç dört gün sonra yine oluyor. Bazı zamanlarda ise hiç olmuyor anlamıyorum sorun neden oluyor?

Rtx 3050ti laptop kardeş oyunlarda gta5 resdient evil village far cry4 eski oyunlarda bile bu ekran kartı çok yeterli zannediyorum

140-120 fpa gta 5 high qrafiklerde alıyorum hatta ultra qrafiklerde her şey yüksek 90-100 fps alıyorum ama duraksama oluyor çok canımı sıkıyor

Oyunla alakalı bu durum olabilir ya da ısılarla alakalı oyunda belli bir dereceyi geçiyorsa sistemin MHz değerlerini düşürüp drop sokabiliyor.

Oyunla alakalı bu durum olabilir ya da ısılarla alakalı oyunda belli bir dereceyi geçiyorsa sistemin MHz değerlerini düşürüp drop sokabiliyor.
İşlemciden dolayı olma ihtimali varmı. Isınınca kendini kısıtlama gibi bir durum ola bilirmi?

İşlemciden dolayı olma ihtimali varmı. Isınınca kendini kısıtlama gibi bir durum ola bilirmi?
Oyunla alakalı olması imkansız bence. Hepsi orijinal oyunlar steam epikden aldığım oyunlar. Cpu 100 dereceleri bazen görüyor

İşlemciden dolayı olma ihtimali var mı? Isınınca kendini kısıtlama gibi bir durum olabilir mi?

Oyunla alakalı olması imkansız bence. Hepsi orijinal oyunlar Steam epikden aldığım oyunlar. CPU 100 dereceleri bazen görüyor.

Zaten ondan oluyor hocam. En yakın zamanda ya kendiniz bakım yapın bilmiyosanızda servise götürün.

Geri
Yukarı