Fraksiyonel lazer

Plory

Centipat
Merhaba. 8 ay roaccutane kullandım ve sivilcelerim geçti. Fakat iz(çukur) kaldı bunun için fraksiyonel lazer yaptıracağım. Daha önce yaptırmış olan veya bilgisi olan birisi süreci, fiyatını, neler yaşadığını falan anlatabilir mi?

Kanka merhaba benim 6. Ayım son 3 aya girdim.Doktorum tedaviden sonra söyleyecek ne yapmamız gerektiğini fakatbüyük ihtimalle fr lazer yapalım diyecek.
Sende durunlar nasıl ? Yaptırdın mı?

Kanka merhaba benim 6. Ayım son 3 aya girdim.Doktorum tedaviden sonra söyleyecek ne yapmamız gerektiğini fakatbüyük ihtimalle fr lazer yapalım diyecek.
Sende durunlar nasıl ? Yaptırdın mı?
Merhaba. Daha yaptırmadım roaccutane kullandıktan sonra 6 ay geçmesi gerekiyormuş benim 5 ay geçti şu an. Fiyat konusunda bilgilendirir misin? Bir de geçti mi geçtiyse ne kadar geçti falan bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba. Daha yaptırmadım roaccutane kullandıktan sonra 6 ay geçmesi gerekiyormuş benim 5 ay geçti şu an. Fiyat konusunda bilgilendirir misin? Bir de geçti mi geçtiyse ne kadar geçti falan bilgilendirirsen sevinirim.

Kanka ben de başlamadım ki. Son 3 ayım zoretaninde. Ondan sonra doktor söyleyecek hangisi daha uygun diye. YouTube'dan edindiğim bilgilere göre (kesin değil tabii ki ) özel kliniklerde seans ücretleri 2500 TLlere kadar dayanıyor. Acıbademde 800 olarak duydum. Ben acıbademde tedavi oluyorum hiç sormamıştım.
Nasıl net fiyat bilgisi olmaz anlamıyorum.

Kanka ben de başlamadım ki. Son 3 ayım zoretaninde. Ondan sonra doktor söyleyecek hangisi daha uygun diye. YouTube'dan edindiğim bilgilere göre (kesin değil tabii ki ) özel kliniklerde seans ücretleri 2500 tllere kadar dayanıyor. Acıbademde 800 olarak duydum. Ben acıbademde tedavi oluyorum hiç sormamıştım.
Nasıl net fiyat bilgisi olmaz anlamıyorum.

Ha pardon hocam, fiyatlar çok fazla ya İzmir de oturuyorum. O kadar para vereceğiz bir de, tam düzelme garantisi yok. Hiç düzelmeyenler de varmış. Bir de hocam sizin çukurlar ne derecede? Benim alnımda var bir tek ama bayağı fazla alnımın her yerinde küçük küçük çukurlar. Aşırı beyaz tenli olduğum için çok belli oluyor.

Ha pardon hocam, fiyatlar çok fazla ya İzmir de oturuyorum. O kadar para vereceğiz bir de, tam düzelme garantisi yok. Hiç düzelmeyenler de varmış. Bir de hocam sizin çukurlar ne derecede? Benim alnımda var bir tek ama bayağı fazla alnımın her yerinde küçük küçük çukurlar. Aşırı beyaz tenli olduğum için çok belli oluyor.
Kanka yanaklarımda var nir yanağımda 2 tane derin ve normale göre büyük,diğer yanağımda normal ama 3-5 tane.Lekerim biraz rahatsız ediyor.
Dediğim gibi doktor belirleyecek ama bence en etkili yöntem bu gibi.Evet geçmeyenler de var ama ben inanıyorum ya,inanmak istiyorum :)
Seans başı 800 civarı ideal gibi ,yine pahalı ama bilemiyorum.Neden net fiyat bilgisi. bulamyoruz onu da bilmiyorum

Kanka yanaklarımda var nir yanağımda 2 tane derin ve normale göre büyük, diğer yanağımda normal ama 3-5 tane. Lekerim biraz rahatsız ediyor.
Dediğim gibi doktor belirleyecek ama bence en etkili yöntem bu gibi. Evet geçmeyenler de var ama ben inanıyorum ya, inanmak istiyorum :)
Seans başı 800 civarı ideal gibi, yine pahalı ama bilemiyorum. Neden net fiyat bilgisi. Bulamyoruz onu da bilmiyorum.

Kanka, YouTube'da çok az video var fr lazerle ilgili. Hepsini izledim hepsinde neredeyse %50 %60 geçiyor bazılarında hiç geçmiyor kumar oynamak gibi. Bana saçma geldi o paraya göre bu kadar az oran, bir de yaptırırken işkence çekiyorsun. Yaptırasım gelmiyor ama başka yöntem yok mecbur yaptıracağım.

Kanka ben de izledim özellikle güncel olanları.Neredeyse hepsi memnundu.Acı biraz var ama doktorlara göre hiçbir hasta kalkıp gitmek istememiş acıya göre,katlanılabilir bir acı olduğu söyleniyor.
Kanka, YouTube'da çok az video var fr lazerle ilgili. Hepsini izledim hepsinde neredeyse %50 %60 geçiyor bazılarında hiç geçmiyor kumar oynamak gibi. Bana saçma geldi o paraya göre bu kadar az oran, bir de yaptırırken işkence çekiyorsun. Yaptırasım gelmiyor ama başka yöntem yok mecbur yaptıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı