Fraps ile video çekince fps düşüyor

cezaim

Hectopat
Evet arkadaşlar world of tanks gibi bir oyunu maksimum ayarda ortalama 50 fps ile oynuyorum. Sonrasında oyunun replayini açıp fraps ile kayıta başlıyorum. Bunu yaparken grafik ayarlarını maksimumdan ortaya alıyorum. Kayıt başlar başlamaz fps 30-20 arası oluyor. 25 altına düşüncede takılmalar söz konusu oluyor nedeni nedir?

Sistem bilgilerim

• amd fx-8320 (8 CPUs) 3.5 GHz
  • 4gb ram
  • Amd Radeon HD 7870XT GDDR5 2GB 256Bit
  • Windows 7 ultimate 64Bit

Hayır 25 in altına inmemesini bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Bana bu fps kaybı çok falza geldi belki bir nedeni vardır belki fraps in bir ayarı vardır diye sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve ısı ile pek alakası olacağını sanmıyorum. Fraps'ın video kayıt klasörünü başka bir hard disk seçmen gerek. Bilgisayarında ikinci bir hard disk yoksa harici disk takıp ona kaydedeceksin.

Bandicam dene bir de. Bu daha az kasar:

Bandicam indir - En iyi Oyun, Video, Ekran Kayıt yazılımı

Bilgisayarımı 2 gün önce topladım. Her şey güncel ve ekran kartı max 75 derece, işlemci max 49 derece. Başka öneriniz var mı?

Ekran kartı ve ısı ile pek alakası olacağını sanmıyorum. Fraps'ın video kayıt klasörünü başka bir hard disk seçmen gerek. Bilgisayarında ikinci bir hard disk yoksa harici disk takıp ona kaydedeceksin.

Bandicam dene bir de. Bu daha az kasar:

Bandicam indir - En iyi Oyun, Video, Ekran Kayıt yazılımı

Teşekkürler badicam kurdum ve kayıtları harici diske yaptım eskisine göre 15 fps artış oldu, bu benim için yeterlidir zaten.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı