Çözüldü Free Download Manager Çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendi sitesinden .deb paketini indirmek suretiyle FDM'yi bilgisayarıma kurdum. Uygulamayı çalıştırdığımda çalışmıyor. Uçbirim'den çalıştırınca Parçalama arızası (çekirdek döküldü) hatası alıyorum. Başka bir çıkış olmadığından sorunun ne olduğunu bilmiyorum. Neyi eksik emin değilim, eskiden çalışıyordu. Flatpak sürümü aynı bilgisayarda çalışıyor.

Linux Mint Debian Edition kullanıyorum. 5.10-113 Xanmod çekirdeği ile kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Iyi akşamlar. Çözümü buldum. Hiçbir çıktısı olmadığı için uygulamanın sorunu bulmak konusunda aşırı zorlandım. Intel'in sahipli VA-API sürücülerini kurmak sorunumu çözdü. Niye böyle bir bağımlılık var hiçbir fikrim yok. Debian'da sudo apt intel-media-va-driver-non-free i965-va-driver-shaders komutuyla kurulabilir. Kurulumdan sonra herhangi bir ek bir prosedür uygulamadan FDM çalıştı.
Iyi akşamlar. Çözümü buldum. Hiçbir çıktısı olmadığı için uygulamanın sorunu bulmak konusunda aşırı zorlandım. Intel'in sahipli VA-API sürücülerini kurmak sorunumu çözdü. Niye böyle bir bağımlılık var hiçbir fikrim yok. Debian'da sudo apt intel-media-va-driver-non-free i965-va-driver-shaders komutuyla kurulabilir. Kurulumdan sonra herhangi bir ek bir prosedür uygulamadan FDM çalıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı