Free Download Manager iyi mi?

Ben 1 yıla yakındır kullanıyorum ve hoş bir yazılım, ihtiyacınız varsa kullanabilirsiniz.
İnternetim yavaş. Aslında kullansam güzel olur. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
@Enes3078, Hocam ben VM için ISO dosyaları indiriyorum. Bu free download manager daha hızlı indirmeme yarayacak değil mi?

Son düzenleme:
Korsan yazılım kullanmayı asla tavsiye etmiyorum. Mümkünse orijinal kullanın.
İsminde "Free" geçen bedava yazılımın altına korsan tavsiye etmiyorum yazmak bence gereksiz mesajdır.
Merhabalar, Free Download Manager iyi mi?
Ben arayüzünü sevmediğim için JDownloader kullanmıştım. Alternatif olarak düşünebilirsiniz.

İsminde "Free" geçen bedava yazılımın altına korsan tavsiye etmiyorum yazmak bence gereksiz mesajdır.

Ben arayüzünü sevmediğim için JDownloader kullanmıştım. Alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Ben Internet Download Manager uygulamasının bedava sürümü diye düşünmüşüm. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Dalga geçmek daha yanlış diye düşünüyorum. Keşke önce sorsaymışsınız. Kusura bakmayın.

Ben Internet Download Manager uygulamasının bedava sürümü diye düşünmüşüm. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Dalga geçmek daha yanlış diye düşünüyorum. Keşke önce sorsaymışsınız. Kusura bakmayın.
Kırdıysam kusura bakmayın fakat bu sıralar sırf konuyu okumadan mesaj yazanlar, konu hakkında bilgisi olmayıp mesaj yazanlar yüzünden biraz sıkıldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı