Free NFT nasıl mintlenir?

Kaaneren

Centipat
Yer
Meksika
Daha fazla  
NFT işlerinde yeniyim ve Free NFT'leri mintlemek istiyorum. Bu NFT'leri mintlemek bedava mı ve nasıl yapabilirim? Örneğin şunu mintlemek istiyorum anlatabilecek birisi varsa çok sevinirim.

nft teknopat ss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Görseldeki bedava değil, yanında da yazdığı gibi mint ücreti 0.0035 ETH. Ücretsiz mint yapabileceğiniz NFT bulabilseniz bile fee yani ağ ücreti ödemeniz gerekiyor bu da Ethereum ağında ortalama 25 dolar. Düşük ağ ücreti ödemek isterseniz Polygon ve Solana ağlarındaki NFT'leri tercih edebilirsiniz.

Görseldeki bedava değil, yanında da yazdığı gibi mint ücreti 0.0035 ETH. Ücretsiz mint yapabileceğiniz NFT bulabilseniz bile fee yani ağ ücreti ödemeniz gerekiyor bu da Ethereum ağında ortalama 25 dolar. Düşük ağ ücreti ödemek isterseniz Polygon ve Solana ağlarındaki NFT'leri tercih edebilirsiniz.
Teşekkürler ben de 5 dakika sonra fark ettim bedava olmadığını fakat görselde göründüğü üzere tamamen free yazmışlar bunu bedava alırken de ağ ücreti ödüyor muyum?
nft teknopat ss 2.PNG
de ağ ücreti ödüyor muyum?

Yakın arkadaşım bu işlerle uğraşıyor. Ücretsiz NFT almak istediğinde bile Gas fee ödüyorsun. Bu olayın da kısaca tanımı şu; almak istediğin şeyi almak için "hava parası" veriyorsun. Para ne siteye, ne üreticiye gidiyor. Havaya uçuyor. Demesine göre NFT başına gas fee olarak 20 dolar para ödüyormuş yaklaşık.

Yakın arkadaşım bu işlerle uğraşıyor. Ücretsiz NFT almak istediğinde bile Gas fee ödüyorsun. Bu olayın da kısaca tanımı şu; almak istediğin şeyi almak için "hava parası" veriyorsun. Para ne siteye, ne üreticiye gidiyor. Havaya uçuyor. Demesine göre NFT başına gas fee olarak 20 dolar para ödüyormuş yaklaşık.
Havaya uçmuyor hocam, transferi gerçekleştiren madencilere gidiyor fee ücretleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı