Freebuds Lite AAC Codec düzgün çalışmıyor

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
Yaklaşık 3 gündür Freebuds Lite kullanıyorum. Daha iyi ses deneyimi için AAC ses kodeğini aktif ediyorum. Aktif edince bağlantı sorunları yaşıyorum. İki kulaklığı aynı anda kullanırken ses gidip geliyor. Bağlantı sürekli kopuyor ve geç bağlanıyor. AAC kodeğini devre dışı bırakıp SBC'ye geçince problem olmuyor.
Kullandığım telefon Mi 9T Pro. Bu kulaklık Huawei marka telefonlar ile daha mı stabil çalışıyor acaba?

Kulaklığın AAC donanım hızlandırma desteği yoksa bu normal, yazılım ile bunu yaptırmak bir yerden sonra kulaklığı zorlar. SBC kullanın, telefonda root özelliği varsa V4A kullanarak aynı ses kalitesini elde edebilirsiniz cihazı zorlamadan.

Kulaklığın AAC donanım hızlandırma desteklediğin bağlandığım anda ekranda belirtiyor. Telefonum rootlu Viper Kursam dediğiniz gibi ne yapmam gerekli.

Kulaklığın AAC donanım hızlandırma desteklediğin bağlandığım anda ekranda belirtiyor. Telefonum rootlu Viper Kursam dediğiniz gibi ne yapmam gerekli.
Equalizer, Dynamic System, Vyper Bass/Clarity modüllerim açık. Gerekli ayarları yapıp en iyi sesi SBC üzerinden elde edebilirsiniz.
Kablosuz bağlantılarda çeşitli sorunlar olabiliyor, ancak sonuç olarak duyduğunuz ses neredeyse aynı olur, dinlediğiniz müzik belli bir biti hzsi var sonuçta. Siz ne kadar kaliteli olması için uğraşsanız da o sesin ötesine gidemezsiniz sonuçta. SBC'den gayet memnunum ben.

Geri
Yukarı