FreeDOS bilgisayarı aldıktan sonra yapılması gerekenler nelerdir?

cuttty

Decapat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Developer
Merhaba, https://www.hepsiburada.com/asus-vi...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000H2DVD laptopu sipariş verdim. Laptop gelince ne yapacağım bilgilendirirseniz sevinirim.

Laptop FreeDOS olduğu için Windows 10 Pro kuracağım flash yardımıyla. Ama sürücüler benim kafamı karıştırıyor. Windows 10 kurulum ekranında Wi-Fi falan istiyor ya oradan Wi-Fi'yi girdikten sonra sürücüler otomatik olarak kurulur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu zaten izlemiştim. Yani otomatik kuruluyor değil mi? Çünkü Monster'de ek olarak driverlerin bulunduğu flash verilmişti

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu zaten izlemiştim. Yani otomatik kuruluyor değil mi? Çünkü Monster'de ek olarak driverlerin bulunduğu flash verilmişti
Kurulum bittikten sonra veya kurulum ekranın da internet bağlantısı yaptığınız takdirde Windows bazı sürücüleri kuracaktır. Kurulmayan sürücüleri güncellemeleri denetleyerek varsa Windows Update üzerinden kurabilirsiniz.
Tavsiyem üretici firmanın destek sayfasından en güncel sürücüleri indirmeniz olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı