FreeDOS HP Victus 16-S0038NT nasıl kurulur?

AHMETCANDEVELİ

Hectopat
İyi sosyaller herkese. Linkteki ürünü an itibarıyla fiyatı uygun diye almış bulundum. Araştırmalarım sonucunda performans olarak iyi olduğunu gördüm. Öncelikle bilgili arkadaşlardan iyi bir seçim mi kötü bir seçim mi yaptığımı duymak isterim. FreeDOS laptop hiç kullanmadım bugüne kadar. Windows key almam lazım mı? Windows 11 mi kurmam lazım yoksa Windows 10 mu? Ve bu key işini nasıl halledeceğim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim konular iç içe girdi farkındayım ancak yardımınıza ihtiyacım var.

HP Victus 16-S0038NT AMD Ryzen 7 7840HS 16 GB 1 TB SSD 16'1 FHD 144 Hz RTX 4060 8 GB FreeDOS 7Z5Z5EA.

Hayirli olsun oncelikle, fiyati guzel geldi bana. Ozellikleri de guzel. Windows 11 oneririm, hata kalmamis neredeyse. Key icin saglamlisans.com oneririm, 2 bilgisayar icin key almistim sorun olmadi simdiye kadar. Windows kurulumu icin Youtube'da cesitli videolar mevcut. Basitce halledersiniz. BIOS'tan Secure Boot ve TPM 2.0 acmaniz gerekli ama ufak bir arastirma ile onu da nasil yapacaginizi da ogrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı