HP Victus 16-S0038NT vs TUF Gaming A15 FA507NV

HakanErdem53

Hectopat
Merhaba,

İki bilgisayar arasında kaldım. Bütçem 37 bin.
Oyun ve gündelik için kullanacağım.
Hangisini önerirsiniz? Önerirken sebeplerini belirtebilir misiniz bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:
O hangisi peki

Arkadaşlar desteğiniz bekliyorum yardımcı olabilecek var mı?😟
Mediatek Wifi kartı olan TUF. İnternete kablosuz bağlanma konusunda kronik problemli bir model olduğunu okudum.

TUF'un ekranı daha iyi, iki tane SSD slotu var, malzemesi de daha sağlam. İçindeki wifi kartını da servise değiştirebilirsiniz. Benim tercihim TUF'tan yana olurdu.

Mediatek Wifi kartı olan TUF. İnternete kablosuz bağlanma konusunda kronik problemli bir model olduğunu okudum.

TUF'un ekranı daha iyi, iki tane SSD slotu var, malzemesi de daha sağlam. İçindeki wifi kartını da servise değiştirebilirsiniz. Benim tercihim TUF'tan yana olurdu.
Teşekkür ederim hocam, HP nin 1 TB de yeter bana ama benim için önemli olan ısınma ve soğutma problemlerinin olmayacağı dayanıklı bir bilgisayar olması. Bu şartlar altında da TUF mu diyorsunuz?

Teşekkür ederim hocam, HP nin 1 TB de yeter bana ama benim için önemli olan ısınma ve soğutma problemlerinin olmayacağı dayanıklı bir bilgisayar olması. Bu şartlar altında da TUF mu diyorsunuz?
O konuda maalesef bilgim yok, youtube'dan iki bilisayarın termal testlerine bakıp karar verebilirsiniz. Termalleri benzerse ben TUF derim.

Mutlaka almadan önce bakınız.
Sitesinde TUF realtek kullanırken diğer alet mediatek kullanıyor.
1.5 yıldır tuf serisi laptopum var. Allah başka dert vermesin kullanıcılarına. Kasası hariç beş para etmez.

Geri
Yukarı