FreeDOS laptopa Windows 10 kurarken disk bulunamıyor

TEK23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta dediğim gibi sanırım Intel'in 11. nesil işlemcileriyle alakalı bir durum ve çözümü de internetten bununla alakalı olan driver dosyasını kurulum flashına kopyalamak ama ben bu yolları izlememe rağmen disk hala bulunamıyor. Bilen biri varsa ve yardım ederse sevinirim. Aldığım hataları da aşağıda bulabilirisiniz;
IMG_20220614_140534_057.jpg
IMG_20220614_140522_547.jpg

Son düzenleme:
Merhab, a başlıkta dediğim gibi sanırım Intel'in 11. nesil işlemcileriyle alakalı bir durum ve çözümü de internetten bununla alakalı olan driver dosyasını kurulum flashına kopyalamak ama ben bu yolları izlememe rağmen disk hala bulunamıyor. Bilen biri varsa ve yardım ederse sevinirim.

Yükleyeceğin Disk'in sağlam olduğundan emin misin?

Yani bu bilgisayarla alakalı herkes bu hatayı almış dediğim gibi Intel ile alakalı bir durum yani donanımsal bir şeyden dolayı olduğunu sanmıyorum.

İki yol var 1.ci yol zamana bırak. 2.ci yol ise biraz daha bekle belki aynı sorunu yaşayıp çözmüş başka kullanıcılar bu konuyu görüp cevaplarlar.

Edit: Ben Windows'un eski bir sürümünü kurmayı deniyordum ondan dolayı olmamış benimki lisanslı idi bir üniversitenin sitesindeki olanlardan ama Microsoft'un kendi sitesinden lisans olmayan versiyonunu indirip kurmayı dendiğimde driverı klasörün içine atıp denediğimde oldu.

Geri
Yukarı