FreeDOS laptopa Windows 10 kurarken anahtar sorunu

KerimHassan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar !

Benim sormak istediğim konu , yeni CN-VSD4712B model Casper Nirvana bir laptolum var. Laptopu aldığımda ilk başta windows 8.1 yüklüydü. Geçen sene gelen güncelleme ile Windows 10'a yükselttim. Şuan harddiskim arızalı olduğu için yeni bir harddisk aldım. Şuan bende CD olarak Windows 7 32 bit CD'si var. 32 bit işletim sistemi kurmam gerekiyor laptopu açmam için. Ki laptopumdada 8 gb ram olduğu içi 4 gb ramim boşa gitmiş olucak. Bende bu yüzden Windows 7 32 bit kurduktan sonra usb belleğe Rufus programıyla windows 10 kurmayı düşunüyorum. Fakat Windows 10 key istiyeceği için bende laptopum arka kapağında bulunan Serial No'yu girsem aktive olur mu ?
Aktive olmazsa Windows 8.1 yüklemem gerekiyor değil mi ?

Birde Windows 8.1 ile Windows 8 aynı key ile aktivite olabilirler mi ?

Çok zorlamışsın kendini :). Bir arkadaşının veya akrabanın bilgisayarı üzerinden kendine bir windows 10 usbsi hazırla rehberdeki gibi ve kur. Aktivasyon işinide bize has çöz :kıkırda:(y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı