FreeDOS laptopa Windows 10 vs Windows 11

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar Yeni laptop siparişi verdim de kararsız kaldım Windows 11 için güncellemeleri beklemek gerekir mi yoksa şu an stabil mi? Bir de Windows 10 şeklinde satılan OEM keyler Windows 11'de kullanılabiliyor mu? Cevaplarsanız sevinirim.

Windows 10 kur. Ona göre key al. 5-6 ay sonra sistem oturunca yükseltme yoluyla verileri kaybetmeden geçersin ve lisanslı kalır.

Ben de öyle düşünmüştüm bir de kanka Windows 10 Home almayi düşünüyorum yazılım mühendisliği öğrencisiyim Pro'nun eksikliğini hisseder miyim?

Windows 11'i ben pek beğenmiyorum hem yeni çıktı bu nedenle buglarla dolu hem de yeni tasarımı güzel değil istersen Windows 11 stabil bir sürüme geçince yükseltebilirsin ama o zamana kadar Windows 10 kullan bence.

Windows 11'i ben pek beğenmiyorum hem yeni çıktı bu nedenle buglarla dolu hem de yeni tasarımı güzel değil istersen Windows 11 stabil bir sürüme geçince yükseltebilirsin ama o zamana kadar Windows 10 kullan bence.
İstediğin bir Windows sürümü alabilirsin. Pro aldın diyelim format atıp Home geçtiğin zaman etkinleştirilmiş varsayıyor.
Win 10 kur. Ona göre key al. 5-6 ay sonra sistem oturunca yükseltme yoluyla verileri kaybetmeden geçersin ve lisanslı kalır.
Hepinize teşekkür ediyorum.Gerekli cevapları aldım iyi akşamlar 👋 bilgileri dikkate alacağım
Home'da bir sürü özellik eksik eğer işin kodsa Pro al bence.
Knk ram 8 olduğu için gereksiz doldurmamak için öyle düşündüm tabi ram farkı çok yoksa pro da kurabilirim

Geri
Yukarı