FreeDOS laptopa Windows 10 yükleme

Yakup Gürkan

Decapat
Öncelikle merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda her şey gayet açık anlatılmış ama anlamadığım bir iki konu var yardımcı olursanız sevinirim;
1- Rufus yazılımını nereden indirdi, Windows'a Rufus yazınca direk çıktı ( 00.20'de )
2- ürün anahtarı daha sonra mutlaka girmeniz lazım şimdilik ürün anahtarım yok seçeneğini seçiyoruz diyor, bende hiç ürün anahtarı yok ne yapmam gerek ya da nereden bulabilirim? (6.10'da)

Konu sahibi güvenli ve e-ticaret sitelerinde Get ile satılan Oem lisanslardan alabilir. Oldukça ucuzdur. Hiç sorun yaşamayan arkadaşlar var. Owned lisansa dünya para vermek şu an pek doğru bir seçim olmaz diye düşünüyorum.
Evet, özellikle Türkiye şartlarında. Hem o paraya ikinci el sistem toplayabilirken sırf ücretsiz diye Linux'a yönelenler de olabiliyor.

Fiyatı biraz artmış, aldığınızda siteye kayıt olduğunuz mail adresine en geç 1 gün içerisinde keyiniz gelir.

Fiyatı biraz artmış, aldığınızda siteye kayıt olduğunuz mail adresine en geç 1 gün içerisinde keyiniz gelir.
Deneyiminiz var mı bu site hakkkında ? Şahsen ben arkadaşın gittigidiyor gibi sahibinden gibi sitelerden get güvenliği ile almasından yanayım. Belki sizin ki gibi çok ucuz olmayabilir fakat garantili olacaktır diye umudum yüksek. 50 TL gibi bir fiyata alabilir.

Deneyiminiz var mı bu site hakkkında ? Şahsen ben arkadaşın gittigidiyor gibi sahibinden gibi sitelerden get güvenliği ile almasından yanayım. Belki sizin ki gibi çok ucuz olmayabilir fakat garantili olacaktır diye umudum yüksek. 50 TL gibi bir fiyata alabilir.
Evet, buradan key aldım. 1 gün içerisinde teslim ediyorlar en geç, ayrıca hatalı key yollarlarsa anında farklı kod yolluyorlar.

Onu nerden alabilirim acaba ve süreç nasıl işliyor. Bu konulara pek aşina değilim ama bir bilgisayarcıya götürüp yeni bilgisayarın içine etmek te istemiyorum.
Evet, buradan key aldım. 1 gün içerisinde teslim ediyorlar en geç, ayrıca hatalı key yollarlarsa anında farklı kod yolluyorlar.
Sayfaya üye oldum alıcam keyi ama ev adresi falan istiyor emaile gelecek demediniz mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı