FreeDOS laptopu iade ederken ne yapılmalı?

Sych0

Centipat
Daha fazla  
2 gün önce bana teslim edilen laptopu iade etme kararı aldım fakat ben alırken FreeDOS olan cihaza Windows yüklemiştim. Hepsiburada'da böyle durumlarda sıkıntı yapabiliyormuş o yüzden Windows sildim bu sefer de işletim sistemi olmadığından "boot device not found" hatası aldım. Sizce bu şekilde yollasam bir sıkıntı olur mu yoksa tekrar Windows 11'i kurup öyle mi iade etmeyi deneyeyim?

8ddf85f4-db70-4537-ab7e-24bba592bccc.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün önce bana teslim edilen laptopu iade etme kararı aldım fakat ben alırken FreeDOS olan cihaza Windows yüklemiştim. Hepsiburada'da böyle durumlarda sıkıntı yapabiliyormuş o yüzden Windows sildim bu sefer de işletim sistemi olmadığından "boot device not found" hatası aldım. Sizce bu şekilde yollasam bir sıkıntı olur mu yoksa tekrar Windows 11'i kurup öyle mi iade etmeyi deneyeyim?

Eki Görüntüle 1652755

Garanti olsun derseniz FreeDOS'un kendi sitesinden indirip kurabilirsiniz.

Freedosun kendi resmi sitesini de bulamadım bilgisayara freedos yükleme videosu da bulamadım. Ben de hatalı şekilde yollayacağıma Windows kurulu yollamam daha sağlıklı olur diye Windows'u yükleyip ayar yapmadan bıraktım ama sıkıntı çıkar mı emin olamadım.

Güncelleme yapayım. Wİn11'İ tekrar kurdum ayarları falan yapmadan direkt kapadım paketleyip yolladım. Hiç sıkıntı çıkarmadan iadeyi kabul ettiler.

Eki Görüntüle 1652755

Cihazda vuruk kırık kullanıcı hatası olmadığı sürece mecbur alacaklar. Mecburlar dost.

Geri
Yukarı