Çözüldü Freedos.org sitesinden hangi ISO indirilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir de LiteUSB olanı deneyeyim dedim bu ekran çıktı ne yapmalıyım.
WhatsApp Image 2023-05-30 at 18.31.10.jpeg

Zip değil ISO olarak açılıcak.
Hocam içinde IMG ve ISO çıkıyor çoğunun ve LiteUSB olan çalıştı .zip olarak yazdırınca ama üstteki resimde bulunan yer çıktı ne yapmalıyım? Bu ekrandan önce dil seçtim disk seçtim.

Bir şekilde LiteUSB olan ile diskimi biçimlendirdim ve kuruyorum. Sorun diski biçimlendirmeyi beceremememdi ama biçimlendirdim.
Kurulum bitti başarılı bir şekilde.
FreeDOS diye bir işletim sistemi yok efendim dediğim gibidir.
MS-DOS olarak çıktı Windows desteğini kesince FreeDos oldu :)

Technopat rehber bile yaptı fakat hangi ISO olduğunu söylememişler maalesef takıldığım nokta burası.

O ISO'yu denedim ama bilgisayarı açmaya çalışınca EROR yazısı çıktı.
Rufusta yanlış yazdırdınız her halde ISO'yu atıp gelişmişten Eski nesil BIOS'ları seçiniz.

FreeDOS'da oynanan birkaç oyunla alakalı video, işletim sistemidir kendileri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır anladım bilmiyordum teşekkürler bilgiler için abartmayın.

Bir de LiteUSB olanı deneyeyim dedim bu ekran çıktı ne yapmalıyım.
WhatsApp Image 2023-05-30 at 18.31.10.jpeg

Zip değil ISO olarak açılıcak.
Hocam içinde IMG ve ISO çıkıyor çoğunun ve LiteUSB olan çalıştı .zip olarak yazdırınca ama üstteki resimde bulunan yer çıktı ne yapmalıyım? Bu ekrandan önce dil seçtim disk seçtim.

Bir şekilde LiteUSB olan ile diskimi biçimlendirdim ve kuruyorum. Sorun diski biçimlendirmeyi beceremememdi ama biçimlendirdim.
Kurulum bitti başarılı bir şekilde.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı