FreeDOS sisteme Windows kurmak

cRazYbOy_34

Centipat
Bilgisayar konusunda pek bir bilgim yoktur ve FreeDOS bir bilgisayar satın aldım. İllaki kendim yüklemeye uğraşmak zorunda mıyım veya başka bir bilgisayarcıda yaptırabilir miyim? Aslında kendim yapabilirim de ama bir sıkıntı çıkmasını istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar konusunda pek bir bilgim yoktur ve FreeDOS bir bilgisayar satın aldım. İllaki kendim yüklemeye uğraşmak zorunda mıyım veya başka bir bilgisayarcıda yaptırabilir miyim? Aslında kendim yapabilirim de ama bir sıkıntı çıkmasını istemiyorum.

Bilgisayarcıya yaptıracaksan dikkat et uyanıklar Driver Booster, KMSpico gibi salak saçma uygulamalar kullanıyorlar buna izin verme deneme sürümü formatı attır ve evine götür.

Evinde başka bir bilgisayar varsa kendin de yapabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendiniz yapmak isterseniz burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
anlatılmış.

Bilgisayarcıya yaptıracaksan dikkat et uyanıklar Driver Booster, KMSpico gibi salak saçma uygulamalar kullanıyorlar buna izin verme deneme sürümü formatı attır ve evine götür.

Evinde başka bir bilgisayar varsa kendin de yapabilirsin.

KMSpico'nun korsan olması dışında ne gibi zararları vardır?

Bilgisayarcıya götürmek gibi bir hata yapmayın İnternet'te milyonlarca bilgi var format ile alakalı yapamazsanız biz buradayız kendiniz format USB'si hazırlayıp deneyin.

Bilgilerin çalınabilir kimse garanti veremez.

Sistemin koruması sadece sözde kalıyor antivirüs vs. işe yaramıyor bu bir,
-Kart bilgilerin.
-Kişisel bilgilerin.
-Konumun.
Gibi önemli bilgilere erişilebiliyor bu iki.
Bu ve benzeri uygulamaları kullanmayın kullandırtmayın dertsiz başınıza dert alırsınız uğraşır durursunuz Malware, Trojan gibi dertlerle.

Geri
Yukarı