FreeDOS sisteme Windows kurulumu nasıl yapılır?

Acapelow

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir FreeDOS kasa aldım ve Windows'u nasıl kuracağımı bilmiyorum. İnternetten indirirsem daha yeni olan PC'ye virüs bulaştırmaktan korkuyorum. Almaya çalıssam da çok pahalı geldi fiyatı. Kesin güvenilir bir şekilde Windows kurma öneriniz var mı? Ayrıca Windows 10 mu 11 mi kurayım sizce? PC'yi oyun için alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba windows kurulumu için aşağıdaki video yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette windows oem key diye aratın hocam uygun fiyat için.

Hangisini isterseniz onu kurun. Şimdilik W10 kurup daha sonra 11'e geçebilirsiniz. Öncelikle en az 8 GB'lık USB belleğinizi sıfırlayın, daha sonra MediaCreationTool'u Microsoft'un kendi sitesinden indirin. Daha sonra USB belleğe Windows'u yazın. Ardından bilgisayarınız kapalıyken USB belleği takın ve açarken BIOS'a girip Boot sekmesinden UEFI Usb belleğinizi seçin ve ayarları kaydedip yeniden başlatın. Daha sonra next next skip skip yaparak Windows kurabilirsiniz.

Edit: Windows kurulurken ürün anahtarı girin kısmı çıkacak, ürün anahtarım yok seçeneğine basınca sizi denemeye sürümüne atar, internetten 50 - 150 lira arasına Windows 10 Pro veya Home sürümünün anahtarını bulabilirsiniz. Eğer hiç anahtarı aktif etmezseniz de sağ altta Windows'u etkinleştir yazacaktır ve birkaç özellik sınırlanacaktır. Siz bilirsiniz.

Hangisini isterseniz onu kurun. Şimdilik W10 kurup daha sonra 11'e geçebilirsiniz. Öncelikle en az 8 GB'lık USB belleğinizi sıfırlayın, daha sonra MediaCreationTool'u Microsoft'un kendi sitesinden indirin. Daha sonra USB belleğe Windows'u yazın. Ardından bilgisayarınız kapalıyken USB belleği takın ve açarken BIOS'a girip Boot sekmesinden UEFI Usb belleğinizi seçin ve ayarları kaydedip yeniden başlatın. Daha sonra next next skip skip yaparak Windows kurabilirsiniz.

Edit: Windows kurulurken ürün anahtarı girin kısmı çıkacak, ürün anahtarım yok seçeneğine basınca sizi denemeye sürümüne atar, internetten 50 - 150 lira arasına Windows 10 Pro veya Home sürümünün anahtarını bulabilirsiniz. Eğer hiç anahtarı aktif etmezseniz de sağ altta Windows'u etkinleştir yazacaktır ve birkaç özellik sınırlanacaktır. Siz bilirsiniz.
Hocam merhaba. Ben ürün anahtarım yok demiştim şuan windowsu etkinleştir yazıyor. Orjinal ve güvenilir siteden anahtar nasıl alabilirim?

Geri
Yukarı