FreeDOS sistemi HDMI ile TV'ye bağlamak

gonnaparty

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

FreeDOS masaüstü bilgisayar(MSI MAG Infinite 10SC) aldım. Monitör gelene kadar HDMI ile televizyon ekranına bağlamak istedim ancak görüntü gelmiyor, normal bir durum mu?

TV ile alakalı bir sorun yok laptop ile bağlantı yapabiliyorum.

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 004.JPG
    004.JPG
    139,1 KB · Görüntüleme: 91
  • 002.JPG
    002.JPG
    119,5 KB · Görüntüleme: 63
  • 001.JPG
    001.JPG
    180 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

FreeDOS masaüstü bilgisayar(MSI MAG Infinite 10SC) aldım. Monitör gelene kadar HDMI ile televizyon ekranına bağlamak istedim ancak görüntü gelmiyor, normal bir durum mu?

TV ile alakalı bir sorun yok laptop ile bağlantı yapabiliyorum.

Teşekkürler.
Kablosuyu ekran kartı girişine takın. Olmazsa diğer kablo türlerini (DP, HDMI) deneyin.

Bu arada, bilgisayarı aldığınız fiyat parçalara göre biraz pahalı. İsterseniz iade edip, buradaki arkadaşların yardımlarıyla aynı fiyata daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

aynı fiyata daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Ben de söylemek istemiştim ama üzmek istemedim açıkçası. Gerçekten çok kazık bir fiyat bu. İçindeki ekran kartı tek fanlı Aero modeliymiş. 350W PSU neye yeter? Anakart belirtilmemiş. Hadi tamam stabiliteye önem veriyorsun o yüzden marka PC almak istiyorsun diyelim, tüm bileşenleri MSI olarak en kalitelisinden alsan bile 4 Bin lira daha ucuza gelir sistem. Benim aklım almıyor niye bu kadar pahalı bu kasa?

Ben de söylemek istemiştim ama üzmek istemedim açıkçası. Gerçekten çok kazık bir fiyat bu. İçindeki ekran kartı tek fanlı Aero modeliymiş. 350W PSU neye yeter? Anakart belirtilmemiş. Hadi tamam stabiliteye önem veriyorsun o yüzden marka PC almak istiyorsun diyelim, tüm bileşenleri MSI olarak en kalitelisinden alsan bile 4 bin lira daha ucuza gelir sistem. Benim aklım almıyor niye bu kadar pahalı bu kasa?

Haklısınız hocam 13K ya Sinerji Radon Ryzen 5 3600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX2080 Super 2080S'li sistem alınabiliyor.

Ben de söylemek istemiştim ama üzmek istemedim açıkçası. Gerçekten çok kazık bir fiyat bu. İçindeki ekran kartı tek fanlı Aero modeliymiş. 350W PSU neye yeter? Anakart belirtilmemiş. Hadi tamam stabiliteye önem veriyorsun o yüzden marka PC almak istiyorsun diyelim, tüm bileşenleri MSI olarak en kalitelisinden alsan bile 4 Bin lira daha ucuza gelir sistem. Benim aklım almıyor niye bu kadar pahalı bu kasa?
Hepsiburada.

Geri
Yukarı