FreeDOS'a geri dönmek

HeyLut

Decapat
Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada'dan aldığım laptopı beğenmediğim için geri vermek istiyorum. Freedos gelen cihaza Windows kurunca iade alınmadığını duymuştum. Cihazı ilk aldığımda olduğu gibi freedosa döndürmek istiyorum.

İlk olarak Windows kurulum USBsi ile boot yapıp diskleri sıfırladım.
Disk sıfırlamasından sonra açılışta aldığım görüntü bu:
P_20200118_220507.jpg

Sonrasında FreeDOS | The FreeDOS Project bu siteden FreeDos indirdim. Rufus ile USBye yazarak kurulum yaptım. Ancak bu sefer de cihazın ilk geldiği gibi açılışta direkt bir ekran çıkmıyor. Öncesinde 4 tane seçenek çıkıyor.

Freedos kurduktan sonra aldığım görüntü bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada'dan aldığım laptopı beğenmediğim için geri vermek istiyorum. Freedos gelen cihaza Windows kurunca iade alınmadığını duymuştum. Cihazı ilk aldığımda olduğu gibi freedosa döndürmek istiyorum.

İlk olarak Windows kurulum USBsi ile boot yapıp diskleri sıfırladım.
Disk sıfırlamasından sonra açılışta aldığım görüntü bu:
Eki Görüntüle 488454

Sonrasında FreeDOS | The FreeDOS Project bu siteden FreeDos indirdim. Rufus ile USBye yazarak kurulum yaptım. Ancak bu sefer de cihazın ilk geldiği gibi açılışta direkt bir ekran çıkmıyor. Öncesinde 4 tane seçenek çıkıyor.

Freedos kurduktan sonra aldığım görüntü bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör
Merhaba,
Ben de aynı problemi yaşıyorum. Halledebildiniz mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı