FreeDOS'a Windows 11 kurma

Aynı biosa sahibiz. Ben hiçbir şeyi ellemeden hallediyorum işlerimi. Bence sadece bir flaş belleğe Windows yazdırıp çalıştırman yeterlidir.
Ben galiba yanlışlıkla bir iki ayarı değistirdim galiba ama böyle bir hata geliyor acaba biosun ham halini bana atabilir misiniz hangi ayarlar olmalı bakabilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20221105_174958.jpg
    IMG_20221105_174958.jpg
    222,6 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşın bu sistemde Valorant oynacağını sanmıyorum.

Bilgisayara baktım: Secure Boot ve TPM 2.0 desteği yoksa zaten BIOS üzerinde öyle bir ayar olmaz.

Ben galiba yanlışlıkla bir iki ayarı değistirdim galiba ama böyle bir hata geliyor acaba BIOS'un ham halini bana atabilir misiniz hangi ayarlar olmalı bakabilir miyim?

Mavi ekran aldıktan sonra birkaç saniye sonra otomatik başlayıp Windows'un açılması lazım. Ondan sonra minidump dosyasıyla yeni bir konu açarsan mavi ekran sebebini söyleyebilirler.

Arkadaşlar sistemde oyun falan oynamayacağim e ticaret,borsa,Banka,mail okul gibi işlerim için aldım.

Bilgisayara baktım: Secure Boot ve TPM 2.0 desteği yoksa zaten BIOS üzerinde öyle bir ayar olmaz.

Mavi ekran aldıktan sonra birkaç saniye sonra otomatik başlayıp Windows'un açılması lazım. Ondan sonra minidump dosyasıyla yeni bir konu açarsan mavi ekran sebebini söyleyebilirler.
Kendini yeniden başlatıp tekrar aynı mavi ekrana atıyor kısır döngü gibi oluyor.

Bilgisayarı yeniden başlatın o zaman. Ne oldu böyle oldu?
Bilsem sormazdim zaten hocam.

BİOS' da Load optimal settings diye bi ayar vardı galiba.
Bunu yaptım yine aynı hatayı veriyor çıldırmak üzereyim.

Bilsem sormazdim zaten hocam.

Bunu yaptım yine aynı hatayı veriyor çıldırmak üzereyim.
Neyse bilen yok galiba artık mecburen bekleyeceğiz win10 ile yapacağim.

Son düzenleme:
Bir bilgisayardan Rufus uygulaması ile Windows 11'i en az 16 GB'lık bir flasha yazdırın.

Biosun fotoğrafını atarsanıbilgis

Bir bilgisayardan Rufus uygulaması ile Windows 11'i en az 16 GB'lık bir flasha yazdırın.

Biosun fotoğrafını atarsanız yardım
Bilgisayarı yeni aldım. Windows 11 yüklemek istiyorum. Yardımcı olır musun?

Geri
Yukarı