FreeDOS'ta BIOS ayarlarını değiştirdim, PC açılmıyor

xenxero

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığım freedos notebook'a windows 8.1 iso bootladığım cd üzerinden format atmak için biostan cd-rom ' u en üste aldım kaydedip çıktım. 2 tane vardı ikisini de alt alta en üste aldım, sanırım sıkıntı burda çünkü 2.'yi de cd-rom görecek. Bir de boot menüsünden launch pxe oprom policy i enabled yapmıştım.Şimdi açınca hiç bişi gelmiyor ekrana ses de çıkmıyor.Kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor, biraz sonra kasadan da ses kesiliyor ama pc açık. Ne yapacağım şimdi?

Son düzenleme:
BIOS'a da giremiyorum. Hem hiçbir şey gelmiyor ekrana hem de tuşlar etkisiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarlarını sıfırla. Laptop nedir ? MSI ise:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS ayarlarını sıfırla. Laptop nedir ? MSI ise:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş biosa giremiyorum yazmış. Yine de girilebilir mi ?

Recep abi marka Asus, ama ataç ile resetleyebileceğim bir delik yok sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede olustu sorunu nasıl halledebiliriz. Notebook calısıyor ancak ekran yok oldu bir anda. Tüm tusları denedim yok ekran gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı