Freelance iş yapmak

Var, orada bir sürü kategori var kategorilerin içinde de müşterilerin istekleri bulunuyor. Mesela şuradaki isimleri listeyecek birini arıyorum teklif 12 dolar, bir sitede ki 10 sayfalık makeleyi 2 sayfayla özetleyecek birini arıyorum teklif 15 dolar gibi gibi

Eki Görüntüle 1621894
Blog makalelerini düzenleyecek birini arıyormuş. 73 teklif gelmiş bu arkadaşa.

Baya yeteneksiz mişsiniz ! 🤣 .
Eki Görüntüle 1621896
Wordpress eklentileriyle yapılacak , kendisi back-end olup front-end ortak arayan bir sürü kişi var. Emin olun bir şekilde bulursunuz bi iş ama önemli olan devamını getirebilmek,kendini kanıtlayabilmek ve iyi dönüş alabilmektir. Vergi / komisyon olaylarına gelecek olursak çok bir bilgim yok ama freelancer.com / fiverr.com gibi sitelerden para almak için payooner gibi aracı kuruluşlar kullanmanız gerekiyor. ( Payooner komisyon olarak doların 30-35 kuruş aşağısını veriyor size yani 50 dolar çektiyseniz şuanki dolar kuru 18,72 size 18,35 dan hesaplayıp vericek )
Hocam o resmini attığınız bölüm nerede ? Bulamadım.

Freelance tutan guruhun cogunlugu isi teslim edip calisir halde almak ister. Ben sadece frontend biliyorum, bir de backendci bulacaksin dersen seninle ugrasmaz senden daha az frontend bilen bir junion full-stack'e verir isi.

Istisnai durumlar var, tum projeyi freelancer ekip kurup yonetenler de var ama majoritesi boyle.
Hali hazirda yazilmis projenin frontend degisiklikleri icin adam arayanlarla da iletisim kurabilirsin ama dedigim gibi bunlar azinlikta.

Eli yuzu duzgun dinamik, login sayfali admin panelli web sitesi olusturacak seviyeye gelirsen cat pat is almaya baslarsin.
Arz talep meselesi bu daha çok. Backend bir sisteme ihtiyacı olmayan bir insan sadece front-end alır. Mesela şirket siteleri; amaçları, yaptıkları anlaşmalar, yatırımcıları vb. dışında başka bir bilgiye gerek yok sitede.

Attığım resimler freelancer.com da find a job başlığına tıklayın.
Hocam merhaba, fiverr'da bir ilan açıyorum fakat 18 yaşından küçüğüm bir sorun olur mu ? Telefon numaramı falan da gireceğim sorun teşkil eder mi ?

Son düzenleme:
Arz talep meselesi bu daha çok. Backend bir sisteme ihtiyacı olmayan bir insan sadece front-end alır. Mesela şirket siteleri; amaçları, yaptıkları anlaşmalar, yatırımcıları vb. dışında başka bir bilgiye gerek yok sitede.

Hocam merhaba, fiverr'da bir ilan açıyorum fakat 18 yaşından küçüğüm bir sorun olur mu ? Telefon numaramı falan da gireceğim sorun teşkil eder mi ?
Hocam dedim ya 18 yaş altı olmaz diye. Para çekerken aracı kuruluş kullanacaksınız. 18 yaş üstü ve banka hesabı olan bi büyüğünüz ile konuşun öyle hesap açın.

Aktif olarak html,css, js biliyorum. Yani bir sitenin front-end tarafını yapabilecek kadar sahibim, photoshop bilgim var, dil de biliyorum fakat kendime güvenemiyorum.
Back end tarafını ben hallederim. Ben de front end tarafını çok bilmiyorum. Eğer hala arayışın devam ediyorsa bir görüşmek isterim. Bu arada benim de tecrübem yok. Freelance yazılım işi arayışındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı