Freelancer'da ne yapabilirim?

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu konuda ciddiyim ve yapmak istiyorum. Yaşım 15 11. sınıfa geçmiş bulunaktayım. Bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim gerçekten bilindik insanlara ihtiyacım var.

Ben CapCut programı ile edit yapıyordum. Bütçem yok başka bir program almaya. YouTube ve Instagram'a platformında yüklüyordum. Araba ve fitness içerikli. Aşağıya atacağım linkini bakarsınız belki yardımcı olur.

Ben bunlarla ne yapabilirim iyi bir iş gelir mi? Amacım ahım şahım para kazanmak değil. Bu işlere bilgim olsun istiyorum. Bir de yavaş yavaş C# öğreniyorum. Sizce ne yapabilirim? Site de çok bilmiyorum öğrendiğim siteler aşağıdadır. Hangisine kaydolayım? Paralı olsun istemiyorum ileride gelişirsem zaten öderim.

YouTube: https://www.youtube.com/@Hyperedits6902

Instagram: Bked Fitness (@bked_fitness) • Instagram photos and videos

Siteler:

Bu tip sitelerde sonradan büyümek çok zor. Özellikle profesyonel bir iş yapmıyorsan. CapCut falan ile para kazanabileceğini sanmıyorum. Müşteri 4-5 yıldır bu platformda olan profesyonel adamla çalışmak yerine neden senle çalışsın ki?

Bu tip sitelerde sonradan büyümek çok zor. Özellikle profesyonel bir iş yapmıyorsan. CapCut falan ile para kazanabileceğini sanmıyorum. Müşteri 4-5 yıldır bu platformda olan profesyonel adamla çalışmak yerine neden senle çalışsın ki?

Ya zaten amacım basit. Videolarımı iyileştirebilirim zaten amacım 100 Tl gibi bir şey değil. Kendimi ilerletebilirim sizce şu anlık yapsam olmaz mı?

CapCut yerine Adobe programları daha kapsamlı ve daha çok ömürlü(benim görüşüm) o yüzden Adobe programlarıyla kendini ilerletmen daha doğru olur. Dediğim gibi CapCut ile müşteri bulamazsın o yüzden kendini pek ilerletemezsin.

CapCut yerine Adobe programları daha kapsamlı ve daha çok ömürlü(benim görüşüm) o yüzden Adobe programlarıyla kendini ilerletmen daha doğru olur. Dediğim gibi CapCut ile müşteri bulamazsın o yüzden kendini pek ilerletemezsin.

Site önerisi biliyor musun?

Sanırsam yapmıcam. Yazılım öğrendikten sonra bu işleri öğrensem daha iyi gibi teşekkürler.
Hevesini kırdıysam özür dilerim. Sadece CapCut'da yapılabilecek şeylerin elbette bir sınırı var. O yüzden Adobe ile devam edebilirsin.

Bionluk sanırsam.
Hayır onun dışında.

Bahsettiğim site "sadeceON" idi. Kapanmış.

Hevesini kırdıysam özür dilerim. Sadece CapCut'da yapılabilecek şeylerin elbette bir sınırı var. O yüzden Adobe ile devam edebilirsin.

Hayır onun dışında.

Bahsettiğim site "sadeceON" idi. Kapanmış.

Yok ondan değil. Yapsam mı yapmasam mı bilemedim. Sanırsam yazılıma girince yapıcam dostum sıkıntı yok sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı