FreeSync açınca ekran kararıyor

TheAviaTorX

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartım RX 7600, Valorant'a girdiğimde ana menüde mouse oynattığımda ekran kararıp geri geliyor tekrar oynattığımda yine aynısı oluyor bu sorunun kablodan kaynaklı olduğunu düşünüp HDMI yerine kaliteli DisplayPort kablosu alıp ona geçtim, üstüne üstlük ekran kartı da değiştim önceki ekran kartım RX 6500 XT idi fakat sorun hala devam ediyor FreeSync açık iken yaşıyorum bu sorunu, kapattıktan sonra kararma olmuyor ama FreeSync açık iken devam ediyor, bunu nasıl çözebilirim?

Sorun çözülürse bana da bildirin aynı mağduriyetteyim.

Hocam çok kaliteli kablo aldım DP ile görüntü sağlıyorum 3 tane ekran kartı değiştim 1 ayda hepsini iade ettim şimdi 6700XT kullanıyorum bunda test etmedim ama sanırım bunda da olur ve ben bunun monitörden kaynaklandığını ya da yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum.

Hocam çok kaliteli kablo aldım DP ile görüntü sağlıyorum 3 tane ekran kartı değiştim 1 ayda hepsini iade ettim şimdi 6700XT kullanıyorum bunda test etmedim ama sanırım bunda da olur ve ben bunun monitörden kaynaklandığını ya da yazılımsal bir şey olduğunu düşünüyorum.

Benim monitörün kutusunda falan FreeSync destekli yazıyor büyük ihtimalle yazılımsal ve şu anlık çözümü yok gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı