FreeSync NVIDIA kartlarda da çalışır mı?

• Konuyu başlatan Zue
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 852
G-Sync Compatible monitörlerde DP kablosu ile çalışıyor.

FreeSync olup G-Sync Compatible olanların da büyük bir kısmında çalışıyor ama garantisi yok. DP kablosu şart.

FreeSync çalışıyor değil de FreeSync üzerinden G-Sync çalıştırılıyor diyelim.

G-Sync compatible monitörlerde DP kablosu ile çalışıyor.

FreeSync olup G-Sync compatible olanların da büyük bir kısmında çalışıyor ama garantisi yok. DP kablosu şart.

FreeSync çalışıyor değil de FreeSync üzerinden G-Sync çalıştırılıyor diyelim.

FreeSync olmadan çok bir fark var mı ve benim alacağım şeyden HDMI kablosu çıkmıyor kaç liralık almalıyım?

2019 yılının ortalarından itibaren Nvidia ekran kartlarındaki g-sync ile freesync monitörlerde uyumlu. Habere buradan bakabilirsin :

Nvidia ekran kartının freesync için uyumlu olup olmadığına da bu listeden bakabilirsin :

İyi Forumlar

FreeSync olmadan çok bir fark var mı ve benim alacağım şeyden HDMI kablosu çıkmıyor kaç liralık almalıyım?
FPS'i sınırlamadan yırtılmaları önleyeyim derseniz güzel olabilir ama şart değil. Yırtılma gibi bir derdiniz yoksa hiç uğraşmayın.

2019 yılının ortalarından itibaren NVIDIA ekran kartlarındaki G-Sync ile FreeSync monitörlerde uyumlu. Habere buradan bakabilirsin:

NVIDIA ekran kartının FreeSync için uyumlu olup olmadığına da bu listeden bakabilirsin:

İyi forumlar.

Ekran kartım Palit GTX 1650 Super 4 GB FreeSync oluyor mu herhangi bir kablo olmadan sadece HDMI kablosu olarakdan monitörümde https://www.gittigidiyor.com/cevre-...d&utm_content=standard&v=1.47.9&id=628316251?

Yeni konular

Geri
Yukarı