FreeSync Premium Monitörde NVIDIA Ekran Kartı kullanmak sorun olur mu?

Amogaçi

Hectopat
FreeSync Premium teknolojisine sahip bir monitörü almak üzereyim fakat ekran kartım NVIDIA RTX 2060. Sanırsam FreeSync teknolojisine sahip bir monitörde kullanmam için Display Port kablosu gerekiyormuş. İlk sorum monitörü satın aldığımda içerisinden sadece HDMI kablosu mu çıkıyor yoksa Display Port kablosu da çıkar mı? Son olarak ekran kartı NVIDIA olup FreeSync monitör kullanan bazı kişiler ani kontrast patlaması, ani parlaklık değişimi vs. sorunlardan bahsediyor bu konu hakkında bilginiz var mı?

Sorun olmaz zaten monitör panelinden o özelliği kapatabiliyorsun. Display kablo meselesi parasına bakıyor direkt eğer çok üst düzey monitörse çıkar. Kutu açılım videolarını izle.

FreeSync Premium teknolojisine sahip bir monitörü almak üzereyim fakat ekran kartım NVIDIA RTX 2060. sanırsam FreeSync teknolojisine sahip bir monitörde kullanmam için Display Port kablosu gerekiyormuş. İlk sorum monitörü satın aldığımda içerisinden sadece HDMI kablosu mu çıkıyor yoksa Display Port kablosu da çıkar mı? Son olarak ekran kartı NVIDIA olup FreeSync monitör kullanan bazı kişiler ani kontrast patlaması, ani parlaklık değişimi vs. sorunlardan bahsediyor bu konu hakkında bilginiz var mı?

Bende FreeSync Premium olan bir monitörü NVIDIA ekran kartı ile kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Ayrıca benim monitör kutumdan Display Port kablosu çıktı HDMI çıkmadı. Markadan markaya veya üründen ürüne fark eden bir şey kablo konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı