Frekans TV Zenith Silver alınır mı?

Anakartı yükseltmekten daha çok CPU, RAM ve depolama yükseltmesine ihtiyacı var sistemin.
RAM ve depolama takviyesini zaten alınca yapacağım.Ancak işlemci için şu an elimdeki bütçe kısıtlı olduğu için biraz böyle kullanmam gerekecek.En azından şu anda aldığımda anakartıda bir üst seviye almak.Dolar kuru her gün arttığı için bugün 5 olan yarın 10 oluyor.

Son düzenleme:
Powercolor RX 6400 4gb, MSI H510M Pro, i3 10100f, Gamecase Crystal 550w 80+,Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB hocam sistem önerisi istemediniz elbette ancak kendimiz toplasak ve neredeyse her parçası daha iyi şekilde SSD olmadan 6460TL bütçeye geliyor, ilave SSD için olan bütçenize de en az 500GB M.2 SSD alınabilir.
Sistem önerilerine açığım hocam sıkıntı yok.Tek fan ekran kartı sıkıntı olmaz mı? PSU iyi midir ayrıca? Bilgisayar toplama ve montajı hakkında pek bilgim olmadığı için açıkçası hazır sistem taraftarıyım.

Sistem önerilerine açığım hocam sıkıntı yok. Tek fan ekran kartı sıkıntı olmaz mı? PSU iyi midir ayrıca? Bilgisayar toplama ve montajı hakkında pek bilgim olmadığı için açıkçası hazır sistem taraftarıyım.

RX 6400'ün lp modeli var ki 3-4 kat daha küçük soğutucuya sahip, fan sayısı kartın soğumasına etmen değil diye düşünüyorum. Kasa modelini 2 defa güncelledim ancak açıklamalarında PSU yok gördüm yeni bir tane örnek olsun diye bırakıyorum yok önerim değil Performax Xercon 550w, harici bir PSU ve kasa da bakabilirsiniz fiyat performans olarak daha iyileri vardır. Açıkçası pek çok farklı rehber var kasa toplamak ile alakalı, azıcık el beceriniz var ise yapabilirsiniz.

Fiyat tamam ama performans beklenmez.
Performans derken CS:GO 1080P High ayarda 200-250 FPS Farcry 6 orta ayarda 50-55 FPS Valorant 1080P Low ayarda 170-200 civari PUBG orta ayarda ise 70-80 civari alıyor.Bu dediğim FPS değerleri ise 8 GB RAM ile test edilmiş.16 GB RAM yapilsa %30-%45 arasi performans artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı