FrekanstTV GT6 nasıl?

370423

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linki bu arkadaşlar.
Ürün linki de bu, vallahi ben sistemi beğendim Rampage kasa her ne kadar üzse de güzel sistem olmuş bu fiyata daha iyisi toplanamıyor herhalde.
Sizlerinde görüşlerini merak ettim sizce alınır mı? Yoksa para biriktirmeye devam edip Ryzen 7000 serisi beklenmeli midir?
Not: Sistemi almıyorum bana öneri yapmayın :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linki bu arkadaşlar.
Ürün linki de bu, vallahi ben sistemi beğendim Rampage kasa her ne kadar üzse de güzel sistem olmuş bu fiyata daha iyisi toplanamıyor herhalde.
Sizlerinde görüşlerini merak ettim sizce alınır mı? Yoksa para biriktirmeye devam edip Ryzen 7000 serisi beklenmeli midir?
Not: Sistemi almıyorum bana öneri yapmayın :)
Arkadaşım anlık indirimler ile 16 bin liraya bunun gibi bir şey topladı üç gün önce bence anlık indirimler ile aynı sistemi daha ucuza alabiliyosun.

Bence kasayı değiştirin.

Corsair kasa ekleyerek almayı düşünüyorum ama ekran kartı Gigabyte Eagle için için çok ısınıyor diyenler olmuş. Alınmalı mı Corsair kasa ile?
Eagle serisinin RTX3000 de ısınma sorunu yoktu diye biliyorum RTX2000 serisinde vardı hatta en çok şikayette RTX2060'a aitti. Corsair kasa değil de seçeneklere Lian Li eklenmiş onu eklerseniz daha iyi olur.

Kasa hariç güzel sistem ileride işlemciye sağlam kule tipi ya da sıvı soğutucu alınabilir. Bütçeniz varsa direkt alın derim.
Hocam selamlar. 13 Eylül'de şu linkteki konuda da fikrinizi belirtmiştiniz. 8 gündür yoğun bir araştırmadaydım. 3060ti'lı sisteme olur gözüyle bakıyordum. Az önce Frekans TV GTA6 cihazının siparişini verdim. Teşekkür ederim desteğiniz için.

Corsair kasa değil de seçeneklere Lian Li eklenmiş onu eklerseniz daha iyi olur.
Bütçeyi çok esnetemedim. Kasayı corsair yaptım. Anakartı Asus B660 yaptım. Muhtemelen ileride kasanın içine soğutucu takviyesi yapacağım. Yarı mesh olmasını o şekilde telafi ederim diye düşündüm. Desteğiniz ve fikirleriniz için teşekkürler.

Hocam selam. 13 Eylül'de şu linkteki konuda da fikrinizi belirtmiştiniz. 8 gündür yoğun bir araştırmadaydım. 3060 Ti'lı sisteme olur gözüyle bakıyordum. Az önce Frekans TV GTA6 cihazının siparişini verdim. Teşekkür ederim desteğiniz için.

Bütçeyi çok esnetemedim. Kasayı Corsair yaptım. Anakartı ASUS B660 yaptım. Muhtemelen ileride kasanın içine soğutucu takviyesi yapacağım. Yarı mesh olmasını o şekilde telafi ederim diye düşündüm. Desteğiniz ve fikirleriniz için teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam sistem incelemesini bekliyorum o zaman :)

Yeni konular

Geri
Yukarı