Frekanstv RX 6700 XT sistem alınır mı?

Ortada bir gerçek varken sallamayı kesmeli insanlar. Oyunlar artık 8 GB VRAM sınırına dayandı, 60FPS oynamak istiyorsa kendi bilir tabii.
Hocam zaten ileride ne 4060 ti ne rx 6700 xt ultra ayarlarda sağlam durabilecek. Onları kurtaracak olan dlss 3.0 Fsr 3.0 gibi teknolojiler olacak. 8 GB vrama sıkışacağını sanmıyorum 4060 ti ın. Gerçekten saçma bir düşünce bence.

Hocam zaten ileride ne 4060 Ti ne RX 6700 XT Ultra ayarlarda sağlam durabilecek. Onları kurtaracak olan DLSS 3.0 FSR 3.0 gibi teknolojiler olacak. 8 GB vrama sıkışacağını sanmıyorum 4060 Ti'ın. Gerçekten saçma bir düşünce bence.

Aradaki 4 GB VRAM düzgün teknolojiler ile birlikte 6700XT'yi bir süre daha ayakta tutacak.

Aradaki 4 GB VRAM düzgün teknolojiler ile birlikte 6700XT'yi bir süre daha ayakta tutacak.
hocam düzgün teknolojiler artısını amdye yazanı ilk kez gördüm. 6000 serisi çok eski bir seri değil mi zaten? Benim anlamadığım 5000 serisi gelince dlss 3.5 desteği 4000 serisinden kalkmayacağına göre hala üstün teknolojiler ile devam edecek.

sıvı soğutma kötü de olsa var, ortalama bir hava soğutmayla aynı performansı veremez mi , yani 70 derecelerde tutsa yeter gibi
Powerboost marka olduğu için pek önerilmiyor o soğutucu, ama sıvı soğutucuyu Cooler Master yaparsanız da olur. Ama işlemciyi, ssd'yi, anakartı ve kasayı yükseltmenizi tavsiye ederim.

Hocam düzgün teknolojiler artısını AMD'ye yazanı ilk kez gördüm. 6000 serisi çok eski bir seri değil mi zaten? Benim anlamadığım 5000 serisi gelince DLSS 3.5 desteği 4000 serisinden kalkmayacağına göre hala üstün teknolojiler ile devam edecek.

6000 serisi eski bir seri değil. 5000 serisi çıkınca DLSS 4.0 çıkacak ve DLSS 3.5 tarih olacak. Ama FSR hala eski kartlara gelmeye devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı