Fresh parfüm önerisi

183206

Megapat
Makaleler
1
Sadece düğünden düğüne parfüm kullanırım normalde ama yaz gelince işe giderken deodorantın yanına şöyle fresh bir şeyler sıkmak istiyorum.
Kaliteli, pahalı bir parfüme ihtiyacım yok. Kaliteli parfüm koklamayı hak etmiyorlar. :D
Eskiden ortaokul-lise zamanlarında linkini attığım parfümü kullanırdı birçok kişi, bende de vardı. Maziye gittim görünce. Hatırlamıyorum pek ama kokusunu falan. Alayım mı sizce? 250 TL'ye kadar yaz ayları için fresh bir şeyler bakıyorum. Çok yoğun kokulu, otobüste herkesi rahatsız eden aşırı şekerli kadın parfümleri gibi olmasın. Başımı ağrıtıyor öyleleri. Buz gibi ferahlık istiyorum.

Sadece düğünden düğüne parfüm kullanırım normalde ama yaz gelince işe giderken deodorantın yanına şöyle fresh bir şeyler sıkmak istiyorum.
Kaliteli, pahalı bir parfüme ihtiyacım yok. Kaliteli parfüm koklamayı hak etmiyorlar. :D
Eskiden ortaokul-lise zamanlarında linkini attığım parfümü kullanırdı birçok kişi, bende de vardı. Maziye gittim görünce. Hatırlamıyorum pek ama kokusunu falan. Alayım mı sizce? 250 TL'ye kadar yaz ayları için fresh bir şeyler bakıyorum. Çok yoğun kokulu, otobüste herkesi rahatsız eden aşırı şekerli kadın parfümleri gibi olmasın. Başımı ağrıtıyor öyleleri. Buz gibi ferahlık istiyorum.

Şu an ben de var bu ama kullanmıyorum pek sevmedim kokusunu, ara sıra avon wild country freedom kullanıyorum hafif şekerli pek rahatsız etmiyor deneyin isterseniz çok pahalı değil, ama kış için daha uygun diyebilirim.

Hocam öyle şekerli, boğucu parfümlerden nefret ediyorum. Baş ağrısı yapıyor ve bunaltıyor. Toplu taşımada öyle parfüm sıkan kadınlardan nefret ediyorum. Mümkün değil 1 fıs bile sıkmam. Bana tamamen fresh, serinletici bir parfüm lazım.

Şehrinizde mad parfüm veya bargello yeri varsa onlara gidip fresh parfüm arıyorum deyip parfümleri hem test ederek alabilirsiniz.

@Zeki Fırıldak maalesef yok. Popüler, bilindik fresh bir parfüm tavsiyesine ihtiyacım var internetten sipariş verebileceğim.

Bir kere bu parfümü koklamıştım hatırlamıyorum tam ama ağır bir kokusu yoktu buna bir bak.

Bu attığınız parfümden var bende, ferah bir koku ve genel beğeniye açık. Ama bu parfümün kalıcılığı iyi değil, 3-4 saat anca kokuyor ve sadece ilk 1 saat çok etkin kokuyor. Parfümü 1.5 saat ila 2 saatte bir yenilemeniz iyi olur.

Bir kere bu parfümü koklamıştım hatırlamıyorum tam ama ağır bir kokusu yoktu buna bir bak.

İsteğime uygun gibi gözüküyor, en azından şişesi. Sağ olasın. Sende benim linkini attığım parfüm mü var? Individial Blue, bunu mu beğenmedin sen?

Bu attığınız parfümden var bende, ferah bir koku ve genel beğeniye açık. Ama bu parfümün kalıcılığı iyi değil, 3-4 saat anca kokuyor ve sadece ilk 1 saat çok etkin kokuyor. Parfümü 1.5 saat ila 2 saatte bir yenilemeniz iyi olur.
Cebimde taşıyamam maalesef parfümü. :D Çok bir beklentim yok zaten. 2 fıs sıkayım, ferahlık versin yeter.

İsteğime uygun gibi gözüküyor, en azından şişesi. Sağ olasın. Sende benim linkini attığım parfüm mü var? Individial Blue, bunu mu beğenmedin sen?

Cebimde taşıyamam maalesef parfümü. :D çok bir beklentim yok zaten. 2 fıs sıkayım, ferahlık versin yeter.

İndvidial Blue var, çok sıradan geldi bana koku o yüzden pek beğenemedim o attığım linkteki kokuyu sadece 1 kere koklamıştım güzel gelmişti.

İndvidial Blue var, çok sıradan geldi bana koku o yüzden pek beğenemedim o attığım linkteki kokuyu sadece 1 kere koklamıştım güzel gelmişti.
Teşekkür ederim hocam. Ben biraz internetten parfümleri araştırdım. Bargello diye bir marka oldukça popülermiş sanırım. Orijinal parfümlere benziyormuş kokusu. Trendyol'da falan çok popüler gibi gözüküyor. Ama çakma olmasına rağmen 50 ml fiyatı 230 TL. :D
Değer mi 50 ML çakma parfüme 230 TL vermek? O kadar mı kaliteli çakma parfüm yapıyorlar?

Geri
Yukarı