Fresh women 108 TL!

Online var, tek kişilik var, 3D var, 2D var, canavarlısı var, insanlısı var yani seçenek bol. Sen seç söyleyeyim.
Hocam, Aurelia diye bir oyun varmış. Hatta 31 Ocak'ta geliyormuş Steam'e. Yapımcısı Mirthal nickli biri. Ben Steam sayfasında gördüğüm ladarıyla söylüyorum, çizimleri kendine has ve yeterince güzel geldi. Ayrıca canavarlı, fantastik bir tarza sahip. Siz bu oyunu oynamış mıydınız? Ben istek listesine ekledim güzel olduğunu düşünerek ama oynadıysanız nasıl bir oyun tam olarak? Sizce kesinlikle kütüphaneye eklenip deneyimlenesi bir oyun mu, yoksa hiç gerek yok mu para ve zaman ayırmaya?

@wednesday Belki kino hocam da aynısını önerecektir veya daha başka bir oyun önerecektir ama ben sizin dediğinize göre bir oyun biliyorum, kino hocamın affına sığınarak ondan önce cevaplasam iyi olur diye düşünüyorum. Bu önerimi de +18 istediğiniz varsayarak yapacağım. LEWDAPOCALYPSE diye bir oyun var. 2D ve zombili. Esasen Resident Evil 3'ün senaryosunu almışlar temelde, tabi bazı farklılıklar var ama. İşte 2D, zombiler, ekstra silahlar, sahneler, ufak tefek puzzle'lar (DLC alarak daha fazlasını açabiliyorsunuz) vs var. Şu anda da indirimde, galiba paket halinde alırsanız günümüz şartlarında uygun denebilecek bir fiyata (Aslında hiç de uygun değil, DLC'leriyle birlikte 6-7 liraya alınıyordu bu oyun indirimlerde) deneyimleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
3D olur, online olur, tek kişilik olur. Canavarlı ben size önereyim isterseniz, oyun değil de video var elimde.

3D ve tek kişilik Wild Life iyidir. 3D ve online/multiplayer olarak 3DXChat var. Tabii bunlar Fresh Woman gibi Renpy tabanlı değiller bayağı bayağı 3D açık dünya oyunlar yani hareket ettiğin, animasyonlu falan.

Hocam bana 2D oyun önerir misin? Zombi vs dövme falan olsun.

Seed of the Dead 2: Sweet Home ve Parasitic Evil.

B
3D ve tek kişilik Wild Life iyidir. 3D ve online/multiplayer olarak 3DXChat var. Tabii bunlar Fresh Woman gibi Renpy tabanlı değiller bayağı bayağı 3D oyunlar yani hareket ettiğin, animasyonlu falan.

Seed of the Dead 2: Sweet Home ve Parasitic Evil.
Ben bi bakayım şunlara.

3D ve tek kişilik wild Life iyidir. 3D ve online/multiplayer olarak 3dxchat var. Tabii bunlar fresh woman gibi renpy tabanlı değiller bayağı bayağı 3D açık dünya oyunlar yani hareket ettiğin, animasyonlu falan.

Seed of the Dead 2: Sweet Home ve parasitic evil.

Hocam ciddi sordum bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı