Friday 13TH Game "database login failure" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Enver VR

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. 13. Cuma'da, eskiden Online maçlara rahatlıkla girebilirken, bu hatayı alıyor ve offline oluyorum, hali ile sadece botlar ile oynayabiliyorum.

Bu tür sorunla diğer oyunlarla da karşılaştım, sunucularda sıkıntı olduğunu söyleyen hatalar ile. İnternet profilini standart yapınca hepsi düzeldi, aynı şeyi 13.Cuma oyunundan da bekliyordum ancak 13.Cuma'daki hatada söylenenler doğru ki, sunucularda bir problem var.

Arkadaşım rahatlıkla 13.Cuma'da Online maçlara girebiliyor, bu sorunun asıl sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer alıyorsan database login failure, verify ınternet connectivity hata mesajı oturum açma işlemi sırasında endişelenmenize gerek yok, sunucuların aşırı yüklenmesi nedeniyle ortaya çıkan bir sunucu hatası. Bu sorunu çözmek için oyunu ve Steam'i yeniden başlatın, Steam tarafından sağlanan yamayı yükleyin. Bu giriş sorununu meydan okurcasına çözecek ve oyunu hatasız oynayacaksın.

eğer daha net bir çözüm bulursam paylaşacağım

Sunucuları çökmüş sanırım şu anda araştırıyorlarmış.

Oyun da bir bug gelişmiş Ve birkaç Kişi de dediği şey ise oyuna bilgisayar korsanları saldırdığını ve datasının çalındığını söyledi bu aralar ne olur ne olmaz oyuna girmeyin ben size yine haber veririm iyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Eğer alıyorsan database login failure, verify ınternet connectivity hata mesajı oturum açma işlemi sırasında endişelenmenize gerek yok, sunucuların aşırı yüklenmesi nedeniyle ortaya çıkan bir sunucu hatası. Bu sorunu çözmek için oyunu ve Steam'i yeniden başlatın, Steam tarafından sağlanan yamayı yükleyin. Bu giriş sorununu meydan okurcasına çözecek ve oyunu hatasız oynayacaksın.

Eğer daha net bir çözüm bulursam paylaşacağım.

Oyun da bir bug gelişmiş ve birkaç kişi de dediği şey ise oyuna bilgisayar korsanları saldırdığını ve datasının çalındığını söyledi bu aralar ne olur ne olmaz oyuna girmeyin ben size yine haber veririm iyi günler dilerim.

Oyunu yeni satın aldık oyunu oynayamadık bile yine de teşekkür ederim. En yakın zamanda düzelir umarım.

Oyunu yeni satın aldık oyunu oynayamadık bile yine de teşekkür ederim. En yakın zamanda düzelir umarım.

Evet anlık olarak 13. cuma düzelmiştir eğer düzelmedi ise
Bu safyafaya gelip doldurunuz en aşağıdaki kısma ise Steam nickinizi ve kodunuzu atınız iyi oyunlar dilerim. :)

Evet anlık olarak 13. cuma düzelmiştir eğer düzelmedi ise.
Bu safyafaya gelip doldurunuz en aşağıdaki kısma ise Steam nickinizi ve kodunuzu atınız iyi oyunlar dilerim. :)

Merhaba aynı hatayı alıyorum ama sorun yeniden mi ortaya çıktı acaba.

Geri
Yukarı