Çözüldü Friday the 13th: The Game 0xc000007b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ACBA02

Decapat
Daha fazla  
Adsız1.png

Adsız.png

Merhaba. Kendim düzeltmeyi denedim ama bir türlü beceremedim. LogFile dosyasını atıyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Ayrıca 0xc000007b hatası dışında normaliz.dll hatası da veriyor. Bunun ne hatası olduğunu bilmiyorum. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?
Logfile

Dosya Ekleri

• 1635790865181.png
    1635790865181.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski bir Windows versiyonu olan Build 18362.2'ı kullanıyorsunuz. İşletim sisteminizi güncelleyin.

Güncelleme sonrası oyunun kurulu olduğunu konumdaki EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını çalıştırarak EAC'i Repair edin. Sorun devam ederse oyunun kurulu olduğu konumu ve EAC'ın kendisini Kaspersky üzerinden istisnalara eklemeyi deneyebilirsiniz.
Eski bir Windows versiyonu olan Build 18362.2'ı kullanıyorsunuz. İşletim sisteminizi güncelleyin.

Güncelleme sonrası oyunun kurulu olduğunu konumdaki EasyAntiCheat_Setup.exe dosyasını çalıştırarak EAC'i Repair edin. Sorun devam ederse oyunun kurulu olduğu konumu ve EAC'ın kendisini Kaspersky üzerinden istisnalara eklemeyi deneyebilirsiniz.

Çözüm

Çok teşekkür ederim. Nisan ayında kapatmıştım geçici olarak güncelleştirmeleri. Daha sonra unuttum ve aklıma da hiç gelmedi. Gece boyunca güncelleştirme yaptı diyebilirim :) Sorun düzeldi teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı