Friends komik mi?

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Çevremdekiler bana şiddetle önerdikten sonra Friends dizisine başladım. 1.sezon 1. 2. 3. bölüm derken sıkılmaya başladım. Hatta bana hiç komik gelmedi. Bir noktadan sonra kendime niye bu işkenceyi yapıyorum diye düşündüm. Hımym dizisinde ilk bölümden bir heyecan ve sürükleyicilik vardı. Daha ilk bölumünden çok keyif almıştım. Ama friends öyle değil. İlk bölümü hımym gibi keyifli başlamıyor. IMDb puanlarına göre friends açık ara önde ama cidden o kadar iyi mi, sizlere sormak istedim.
Not: Bunlar benim şahsi fikrimdir.

Son düzenleme:
Anlamadığım kısım izleyenler diziyi ilahlaştırıyor. Herkes ilerde açılır diyor ama göreceğiz.
İşin bir de şöyle bir tarafı var. Herkes Amerikan mizahına ve şakalarına gülmez. Örneğin ben Mr. Bean izlemeyi çok severim ama gülmem. Yani komik gelmez bana, sadece izlerim. Kısaca gülmüyorsanız salın gitsin. Bir de bazı tipler var hep bu tür Amerikan dizilerini izleyip çok iyi, kesinlikle izlemelisin, izlemeyenin aklından şüphe ederim diye gezinirler. Bunların kafasına da ayar oluyorum. Herkes senin gibi "EmeriKın TV Series Fan and CoOl" değil yani. Kendi dizileri olsa bu kadar övmezler. Bazen insanın izlemeyeceğim işte anlayın diye bağırası geliyor.

Geri
Yukarı