Friendzonedan nasıl kurturulunur?

caroncost25

Decapat
Daha fazla  
Eskiden arkadaş olduğum bir kızla çıktığı çocuk yüzünden küsmüştüm. 9 ay sonra yani şimdi bana yazdı aldatılıp haklı olduğumu söylemek için. 3 haftadır konuşuyoruz. İstemediğimi söylememe rağmen ara ara bana exini, aldatılmasını anlatıyor falan. Kız benimle konuşmak istiyor. Açıkça söylüyor. Tavır yaptığım zaman gönlümü almaya çalışıyor her gece yazıyor hatta uyutmuyor bile ama acımı da paylaşacaksın diyor. Benim duygularım başka ama. Muhtemelen şu an istemeyecektir ama bir şekilde onunla beraber olmak isterim. Ayrıca mezun yılı ve tüm arkadaşları başka şehirlere gitti. Biz kaldık sadece. O biraz şansımı artırıyor gibi. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir kız için uykundan feragat ediyor olman çok kötü. Neden bir kadın için zihinsel, bedensel sağlığını, gündelik yaşamını kötü etkiliyorsun diye sorgulamak lazım. Bu sorunun cevabını bulduktan sonra kızla olan tüm sohbetlerinde de aynı mantıkla sonucu bulabilirsin.

Uydu erkek olma.

Hormonlarını anlayabiliyorum. Ama bunları dizginlemeyi öğrenmen(iz) lazım. Kızı engelle gitsin. Gelip seni kesecek değil ya. Ha illaki kaba olma kızlara böyle diyen olacaktır. Sırf kız diye asla birine özel muamele gösterme.

Hiçbir şey. Zaten Friendzone'a düşmüş bir uydu erkek olduğunun farkındasın. Bu durumda kızla iletişimi durdurup başka kızlara yönelmek dışında bir seçeneğin yok.

Ayrıca mezun yılı ve tüm arkadaşları başka şehirlere gitti. Biz kaldık sadece.
Bunu sen değil hatun kişisi düşünecek, kendisi de seninle aynı düşünürse zaten sana geri dönüş yapar. Ancak o zaman sen de tekrar aynı hataları yapmayacaksın.

Senin yapman gereken tek şey bu andan itibaren bu kız artık hayatında yokmuş gibi davranmak, yeni yelkenlere açılmak.

Ağır friendzone yemişsiniz hocam. Kızın başka bir erkekle olan derdini dinleyerek friendzonedan çıkamazsın. Yukarıdaki önerilerden farklı bir şey öneremem. Next'le direkt.

Ayrıca mezun yılı ve tüm arkadaşları başka şehirlere gitti. Biz kaldık sadece. O biraz şansımı artırıyor gibi. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Her an başkaları da girebilir hayatına hocam bu düşünce yapısını biraz mantıksız buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı