Fringe benzeri dizi önerisi

5WalterBishop8

Hectopat
Daha fazla  
Ya böyle mükemmel bir dizi olamaz ya keşke unutup bir daha izlesem. Ah walter bishop ah...
Neyse konuya gelirsek benzeri heyecanı verebilecek bilimsel temellere dayanan ki fringe böyle en uçuk konuyu bile temellendirmişler bir dizi var mıdır varsa nedir?
Not= X files izledim.

Bu kadar sene onlarca dizi izledim (ya da yüzlerce mi deseydim) neyse..

Hala bir numaram Fringe. Distopik anlatımları seviyorum. Eğer o distopik anlatım içinde bol bol da metafor varsa daha çok seviyorum.

Tam olarak benzeri olduğunu düşünmüyorum. Ama bu tarz dizi severlere Black mirror ilk 4 sezonu tavsiye ederim. Netflix için çekilenleri kastetmiyorum, Metal Head, White Bear, Hated in the nations gibi hem bol metaforlu hem de distopik bölümlerden bahsediyorum. Netflix'te yayınlanan son sezonda 3. bölümü de es geçeyim, cidden olmuş o bölüm.

The Dark tabii ki. Her şeyiyle beni ekrana bağlayan dizi.

West World, The Peripheral da tavsiyelerim arasında.

Bu arada Dark'ı yapan ekipten 1899 da bence izlenebilir seviyede bir diziydi.

Bu kadar sene onlarca dizi izledim (ya da yüzlerce mi deseydim) neyse.

Hala bir numaram fringe. Distopik anlatımları seviyorum. Eğer o distopik anlatım içinde bol bol da metafor varsa daha çok seviyorum.

Tam olarak benzeri olduğunu düşünmüyorum. Ama bu tarz dizi severlere Black mirror ilk 4 sezonu tavsiye ederim. Netflix için çekilenleri kastetmiyorum, metal head, white bear, hated in the nations gibi hem bol metaforlu hem de distopik bölümlerden bahsediyorum. Netflix'te yayınlanan son sezonda 3. bölümü de es geçeyim, cidden olmuş o bölüm.

The Dark tabii ki. Her şeyiyle beni ekrana bağlayan dizi.

West world, the peripheral da tavsiyelerim arasında.

Bu arada Dark'ı yapan ekipten 1899 da bence izlenebilir seviyede bir diziydi.

West World'e başlayasım var.

Aslında Fringe'i izleyeli 3-5 yıl oldu tekrar bi tadını çıkara çıkara izleyesim var.

Kesinlikle ben de Fringe'i tekrar izlemek istiyorum. :)

2008'de o kadar güzel bir dizi yapmak ne kadar hoş.
Polisler baskınlardan önce bile astım gazı gibi O2 çekerek giriyorlar içeriye mesela.
Bilim kurgudan ziyade aksiyon kısımları olsun diğer kısımlar olsun.
Ufak ve etkileyici birçok şey var.

Yeni konular

Geri
Yukarı