Frisby 600W vs Sharkoon SHP650 V2

İkisi de kötü.

Frisby markası hakkında konuşmaya gerek bile yok. İlla ikisinden birini alacağım diyorsanız Sharkoon alın. Fakat yanında bir de akım korumalı priz almanız gerekebilir.

Akım korumalı neden bir de Sharkoon nasıl bir ürün kullanan var mı arkadaşlarından
Geçen ay aldığım 2600X - 5600XT sistemde Frisby kasa+ 600W PSU kullanıyorum. Bir sefer oyundayken elektrikler kesildi. Bir sefer de PC açıkken babam gelip fişi çekti. Sorun yok. Haberiniz olsun diye yazıyorum.

Kanka şu an durum ne memnun musun bede alayim mi?

Akım korumalı neden bir de Sharkoon nasıl bir ürün kullanan var mı arkadaşlarından
Yok. Ben de almayı düşünüyordum ama fikrimi değiştirdim.
Detaylı olarak belirtilmiş zaten bu konuda. Yukarıdaki FSP marka PSU linki atmışlardı. Onlara bak bence.

Arkadaşlar başka PSU önermeyin, ben bunların hangisini alayım sadece onu bana söyler misiniz? Bilgi de verebilirsiniz.

İkisi de birbirinden kötü.
Geçen ay aldığım 2600X - 5600XT sistemde Frisby kasa+ 600W PSU kullanıyorum. Bir sefer oyundayken elektrikler kesildi. Bir sefer de PC açıkken babam gelip fişi çekti. Sorun yok. Haberiniz olsun diye yazıyorum.
Bir kere olmadı diye ikincisinde olmayacak diye bir şart yok. Bu tip PSU'lara güvenilmez.
İkisi de kötü.

Neden başka bir PSU önerisi istemiyorsunuz?

@RPM Hocamın attığı PSU'yu almanızı tavsiye ederim. Bu bütçede en iyi modellerdendir.

Akım korumalı neden bir de Sharkoon nasıl bir ürün kullanan var mı arkadaşlarından.

Kanka şu an durum ne memnun musun bede alayim mi?

Mümkünse ikisini de almayın. Ben size alın diyemem yalnızca başımdan geçen iki olayı anlattım.
Karar pekala sizin. Sorunuza gelecek olursam şimdilik memnunum. He illa ikisinden birini alacaksanız tercih edilebilir sanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı