Frisby FC-8935G Kasa fanı değiştirme

Loritz

Centipat
Daha fazla  
Frisby FC-8935G marka kasanın en alttaki fandan sesler geliyor ve düzgün dönmüyor. Fanı sökmeye çalışıyorum ama kasanın içinden vidalı. Vidanın olduğu yere el sığmıyor. Nasıl çıkarabilirim?

Ben söktüm sığıyor. Arka kapağı açınca altta HDD/SSD için bir aparat var onu sökün biraz zorda olsa artık vidaları sökebilirsiniz. Ben küçük bir tornavida kullanmıştım. Kasanın ön panelini de sökmüştüm tabii.

Frisby FC-8935G marka kasanın en alttaki fandan sesler geliyor ve düzgün dönmüyor. Fanı sökmeye çalışıyorum ama kasanın içinden vidalı. Vidanın olduğu yere el sığmıyor. Nasıl çıkarabilirim?
Frisby FC-8935G kasa fanını değiştirmek için, genellikle uzun bir Phillips başlı tornavida kullanmanız gerekebilir. Erişilmesi zor vidalar için, tornavidanın ucu ve vidanın başı arasına mıknatıslı bir bağlantı parçası veya bir uzatma aparatı ekleyebilirsiniz. Bu, dar alanlarda daha iyi manevra yapmanıza olanak tanır. Eğer mümkünse, kasanın yan panelini çıkararak daha geniş bir çalışma alanı oluşturun. Bazı durumlarda, fanın monte edildiği bölgeye daha iyi erişim sağlamak için diğer bileşenleri (örneğin, güç kaynağı veya sürücüler) geçici olarak sökmeniz gerekebilir. Dikkatli olun ve fanı zorlamadan yavaşça çıkarın.

Bu arada fanı söksen bile bir şey yapamazsın. Ben yağlamak için çıkardım fakat fanları içini açılmaz bir şekilde yapmışlar. Boşuna sökmeni önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı