Frisby FC-9235G ATX kasaya Gigabyte B450M S2H takılır mı?

Var biraz. 100 lira farka değecek, dediğim gibi yap. Ayrıca her şey FPS değil, RX580 185W TDP'ye sahip, 1650 SUPER ise 100W TDP'ye sahip, elektrik faturasında da tasarruf var.
Ne kadar tasarruf yapcak ki sanki benim alcagim ram 16cl sogutmasizmis senin attigini not aldim su ekran kartini tartisalim benim super tercih etmeme sebebim rx 580 in 8gb olmasi
Alma diyoruz alma!. 80+ olması bir şey ifade etmiyor isterse %1900 verimli olsun.
Corsair delta bakiyorum

İsterse RX580 150 GB olsun, 1650 SUPER daha verimli bir kart. Sadece bellek boyutuna bakılarak ekran kartı alınmaz. Bellek son etkenler arasında. GPU gücü daha önemli.
İleride cikaak oyunlar icin dusundum ileride 6gb ister oyunlar ozamana alamayabilirim o yuzden bellekli sectim
İsterse RX580 150 GB olsun, 1650 SUPER daha verimli bir kart. Sadece bellek boyutuna bakılarak ekran kartı alınmaz. Bellek son etkenler arasında. GPU gücü daha önemli.
Ve biti biraz dusuk gibi geldi ama rx 580 e gore 9 10 pubg fps farki var yani rx 580 i tokatliyor ama dedigim gibi rx 580 secme nedenim ilerideki oyunlar 6gb fln olursa diyeydi

Son düzenleme:
dostum açtığım konuma bakarmısın gerçekten kullanmadım itopyadan aldım ürünün 2 yıl garantisi var faturası felan herşeyi var fakat ışıklı bir apacer panther rage rgb aldım ve bunu iade etmeyi unuttum samsunda oturuyorum 15 tatilinde çorumda felan olucam bana güvene bilirsin hiç anakarta takmadım pc çünkü teker teker aldıgım için anakartım yoktu itopyadan indirimde 350 tl ye almıştım aynı fiyattan satıyorum elimde kaldı cihaz 2 adet 8 GB XPG Gammix D30 RAM - Technopat Sosyal

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı