Frisby FC-9285G ATX alınır mı?

alpre

Centipat
Alınmaz. Bu tür markaların ürünlerini almayın.
Tam olarak bütçe belirtin. Eğer bütçeniz 250-300 TL arasında ise:
1- Fsp Mid Tower Powersiz Cmt110a Atx Pc Kasası Çelik,pencereli Siya - n11.com
2- Zalman S2 120mm Fan USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com

Bütçeyi daha yüksek tutarsanız daha iyi modeller de var:

Zalman'a bayıldım. Her parçadan anlarım donanım bilgim iyidir ama Kasayla hiç işim olmadı bu zamana kadar şimdi de neye göre seçildiğini bilmiyorum. Phanteks harika görünüyor, Zalman'a karşı artıları nelerdir peki?

Ekstradan fan almak istemiyorsan buna bakabilirsin. Mesh panel ve fan kontrolcüsü var. Tek eksisi temperli cam yok.

Yemin ediyorum kasa bakarken bunlara hiç rastlamadım. 3 Fanlı olması harika, Ram de alacağım için aynı anda, kasayı 300 liradan fazla tutmak istemiyorum. Temperli cam olmaması da önemli değil bendeki kasayı görseniz bu özellikler zaten birkaç çağ ötesinde. Ön tarafının açık ve hava alıyor olması çok önemli, daha iyi bir alternatif gelmezse sanırım bunu alacağım.

Arkadaşlar kasa bakımından bilginiz yoksa tavsiyeler vereyim..... Öncelikle hava akışı önemli.. Önde fanlar varsa genellikle fanların önünün cam olmamasona dikkat edin... Izgara olsun fanların önü... Ve son olarak arka egzoz fanı olsun... Yoksa içerdeki hava boğulur ve çıkamaz.. Bir şeyler kattıysam ne mutlu bana hayırlı tamazanlar

Geri
Yukarı