Frisby FCL-F1324C kule tipi CPU soğutucu nasıldır?

ProGamer90

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime B450M-K
Ryzen 5 5600
Sapphire RX 6700 10GB
16 GB Corsair Vangeance
600W Xigmatek PSU
AOC 21" Monitör
Stok soğutucudan farkı olmaz, işlemci ve bütçe nedir?

Ryzen 2600 işlemcim var. OC yapmadan ısı konusunda sorunum yok ama yinede stok soğutucuyu değiştirmek istiyorum çünkü OC yapma planım var. Bütçe olarak şimdilik max 600 liraya kadar düşünüyorum.

Ryzen 2600 işlemcim var. OC yapmadan ısı konusunda sorunum yok ama yine de stok soğutucuyu değiştirmek istiyorum çünkü OC yapma planım var. Bütçe olarak şimdilik Max 600 liraya kadar düşünüyorum.

Ryzen 2600 işlemcim var. OC yapmadan ısı konusunda sorunum yok ama yine de stok soğutucuyu değiştirmek istiyorum çünkü OC yapma planım var. Bütçe olarak şimdilik Max 600 liraya kadar düşünüyorum.

Hocam önereceğim soğutucu R5 2600u iyi şekilde soğutacaktır. Buyurun link.

Eğer bütçenizi azıcık daha yükseltebilirseniz bunu da öneririm. 214 XT'ye oranla 6-7 derece daha soğuk çalıştırır ama SE 214 XT de işinizi görür.

Valla paylaştığınız soğutucuların hepsi güzel fakat tek fan yerine çoklu fanlı olanların performansı daha iyi olur gibime geliyor.

Vallahi paylaştığınız soğutucuların hepsi güzel fakat tek fan yerine çoklu fanlı olanların performansı daha iyi olur gibime geliyor.

Hocam kule tipi soğutucularda tek fan ile 2 fan arasında 2 3 derece oynuyor Max. Tabii siz bilirsiniz isterseniz o tarz soğutucu da önerebiliriz.

Bu hocamın tavsiye ettiği Snowman T6 alınabilir çift fan istiyorsanız ama ben yine de ID-Cooling SE 214 XT ya da 224 XT almanızı öneririm. Soğutmaları çok başarılı.

Geri
Yukarı