Frisby FGP-305U sürücüsü

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben bugün Frisby FGP-305u isimli bir gamepad aldım. Kutunun içerisinden sürücüyü kurmak için bir tane DVD çıktı. Fakat benim kasamda DVD girişi olmadığı için sürücüyü sanal bir şekilde indirmem gerekiyor. Rica etsem bir kişi bu kumandanın sürücüsünü bulup bana atabilir mi?

Comsis yaz internete ilk çıkan siteye gir. Katogoriler kısmından gamepad kısmına gir ve kendinkini bul. Muhtemelen en alt kısımda olucaktır. Ordan indirebilirsin.

Yoksa en alt kısımda sürücü bul kısmı var. Oraya tıklayıp kendi modelini bulabilirsin.

Comsis yaz internete ilk çıkan siteye gir. Katogoriler kısmından gamepad kısmına gir ve kendinkini bul. Muhtemelen en alt kısımda olucaktır. Ordan indirebilirsin.

Yoksa en alt kısımda sürücü bul kısmı var. Oraya tıklayıp kendi modelini bulabilirsin.
Hocam kendi kolumu buldum fakat herhangi bir yerde sürücü indir vs. yazmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam kendi kolumu buldum fakat herhangi bir yerde sürücü indir vs. yazmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Sayfanın en alt kısımda hakkımızda, gizlilik politikası, kullanım koşulları vs... Yazan kısma in. Müşteri hizmetleri ve yardım ve destek kısmı var. Yardım ve destek kısmının altında program indir yazıyor. Ona tıklayın sizi bir sayfaya yönlendirecek. O sayfada mouse, klavye, kulaklık ve gamepadler var. (bu kısımda sizin ürününüz yoksa yapacak bir şey yok.) Gamepad kısmında kendi ürününüzün altındaki indirme butonuna tıklayın. Kendi kendine inecektir. Programı açarken gamepad takılı olsun. Otomatik algılar zaten.

Umarım anlatabilmişimdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ikisini yapınız. İlk önce 2. video da ki driverı indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı