Frisby FHP-G1465R Kulaklık Dönüştürücü Sorunu

eren444

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim mikrofonlu kulaklık (Frisby fhp-g1465R) tek girişten hem mikrofon hem kulaklık desteği sağlayan laptop tipi bir kulaklık. Girişi aynen resimdeki gibi (USB kulaklık ışıkları için.)
kulaklik jak.png

Bunu masaüstü bilgisayar için kullanmam lazım ve tek girişi 2 girişe çeviren bunun gibi bir dönüştürücüm var.

2 erkek 1 disi aux.jpg

Kulaklığı ve mikrofonu laptopta sağlam çalışan cihaz bu dönüştürücüyle bilgisayara taktığımda mikrofonu çalışıyor ama kulaktan sadece sağ taraftan ses geliyor. Dönüştürücüsüz olarak kulaklığın kablosunu bilgisayara bağlayınca kulaklıkların ikisinden de ses geliyor ama mikrofonu çalışmıyor.
Bilgisayarın hem arka hem de ön jak girişlerinden denedim çözüm bulamadım. Ayrıca bilgisayarın hem ön hemde arka jak girişleri çalışıyor başka kulaklıklar ile denedim.
Sizce sorun dönüştürücüde midir? Bu işten anlayan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı