Frisby Foem 650W PSU'dan Gelen Cızırtı Sesi

Demek istediğinizi Anladım fakat PSU daha 4 aylık çok bir zaman geçmedi bu kadar çabuk mu bozulur ? [emoji26][emoji848]

Bileşenlerin kalitesi işte.. Sistemin her şeyi psu. Silverstone gibi en azından bilindik ve +80 bir psu edinin ilk fırsatta 600 650 watt olmasada olur eğer sisteminizi kaldırıyorsa 200 250 lira bandında 500 watt alabilirsiniz sağlam birtane.
Normalde 500w 80+ platinium bir PSU alicaktim ama kaldırmaz dediler o yüzden bunu aldım ve çok pişmanım şuan

Bence pişman olmanıza gerek yok çözüm odaklı olun. Yerinizde olsam eğer durumunuz müsaitse tabi. Psu yu serviste kontrol ettirir sonra satardım. (alacak kişiye sorunlu mal itelememek için) ordan gelen paraya ekleme yaparak +80 psu alırdım. Ama bütçe sorunsa serviste kontrol ettirip eliniz genişleyene kadar yolunuza devam edebilirsinizde

Bence pişman olmanıza gerek yok çözüm odaklı olun. Yerinizde olsam eğer durumunuz müsaitse tabi. Psu yu serviste kontrol ettirir sonra satardım. (alacak kişiye sorunlu mal itelememek için) ordan gelen paraya ekleme yaparak +80 psu alırdım. Ama bütçe sorunsa serviste kontrol ettirip eliniz genişleyene kadar yolunuza devam edebilirsinizde
Şu aralar bütçem müsait sizce bu PSU nasıl önerir misiniz ?
n11.com'dan High Power 700W Simplicity 80+ Güç Kaynağı HPG-700ST-T12S seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
High Power 700w Simplicity 80+ Güç Kaynağı Hpg-700st-t12s - n11.com

Şu aralar bütçem müsait sizce bu PSU nasıl önerir misiniz ?
n11.com'dan High Power 700W Simplicity 80+ Güç Kaynağı HPG-700ST-T12S seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
High Power 700w Simplicity 80+ Güç Kaynağı Hpg-700st-t12s - n11.com

High power TR'de alınabilecek ucuz psu lardan kullanan biri daha iyi yorum yapabilir.(fan sesi vs.) corsair cooler master thermaltake zalman silverstone markalarınada bir bakın fiyatları karşılaştırın ve yorumlara bakın derim. Ben alırken öyle yaptım. Evet markalar iyi ama markaların içindede modeller çeşit çeşit olabiliyor.. Ben silverstone aldım mesela 500w 80+ bronze, fiyat olarak 2-3 tane arasında kalmıştım bunun yorumlarına baktım birde aynı fiyat bandında 50w fazla idi.. Silverstone 100 watt için 117 watt harcıyordu bir diğeri 124 watt harcıyordu ama ikiside +80 bronze idi.. Belki biraz baksam daha iyi birşeyde bulacaktım vaktimde kısıtlıydı. Ona içim sindi sonuç olarak. Bence iyice araştırın kendinize bir kaç seçenek belirleyin sonra tercih yaparsını

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı