Frisby FR-PS6580p 650W 80 Plus alınır mı?

O bizim problemimiz değil bize soru yöneltilmiş ve kötü bunlar daha iyi diyip iyi seçenekleri atıyoruz.

Xigmatek al, Corsair al diyerek mi peki? Daha fazla uzatmayalım isterseniz.

Ayrıca başlığa alınır mı? Yazmış arkadaş.

Başlıkları üyeler değil moderatörler belirliyor. Günde çok fazla konu onaylıyorlar. Alınır mı yazıp geçmişlerdir.

Evet başka ne demem gerekiyor?

Başlıkları üyeler değil moderatörler belirliyor. Günde çok fazla konu onaylıyorlar. Alınır mı yazıp geçmişlerdir.
En azından bu sistem için yeterli demiyorum. Çocuk iyi olduğunu düşünse gelip konu açıp soru sormaz.

Neyse arkadaşlar hepinize teşekkürler yapacak bir şey yok zaten öyle aman aman bir sistemim yok PSU'yu alıp al değiştir demek ayıp olur akım koruyucu ve UPS takarım kullanırım sağ olun.

Forumlarda hep C4 benzetmesi yapmışlar.

Evet güç kaynaklarından bihaber arkadaşların yaptığı klasik benzetmeler. İnsanları korkutmaktan başka bir işe yaramıyor. Aynı arkadaşları PSU teknik konularında asla göremezsiniz. C4 yazıp çıkış yapıyorlar, kategoriye ve konuya katkı? Sıfır.

Amcam bu PSU'dan almış.

Elde varmış kısacası. İade şansı yoksa kalabilir. Bomba yazanlara falan bakmayın. Engelleyip geçiyorum hepsini. Kalitesiz bir model onu bilin sadece. İlerde bütçeniz oluşunca geçmeye değecek bir modele geçiş yaparsınız.

Evet güç kaynaklarından bihaber arkadaşların yaptığı klasik benzetmeler. İnsanları korkutmaktan başka bir işe yaramıyor. Aynı arkadaşları PSU teknik konularında asla göremezsiniz. C4 yazıp çıkış yapıyorlar, kategoriye ve konuya katkı? Sıfır.

Elde varmış kısacası. İade şansı yoksa kalabilir. Bomba yazanlara falan bakmayın. Engelleyip geçiyorum hepsini. Kalitesiz bir model onu bilin sadece. İleride bütçeniz oluşunca geçmeye değecek bir modele geçiş yaparsınız.

Hocam RX6600 ve R5 2600 sistemde Frisby FR-PS6580p 650 80 Plus kullanmamda bir sorun olur mu? Patlar, çatlar, yanar, C4 vs. diyenlerden dolayı gözüm korkmaya başladı.
MSI MAG 550W 80 Plus PSU bu sistem için yeterli olur mu?

Hocam RX6600 ve R5 2600 sistemde Frisby FR-PS6580p 650 80 Plus kullanmamda bir sorun olur mu? Patlar, çatlar, yanar, C4 vs. diyenlerden dolayı gözüm korkmaya başladı.
MSI MAG 550W 80 Plus PSU bu sistem için yeterli olur mu?

Konuda bahsettik bundan zaten. Yazmıştım.

Geri
Yukarı